Preporuči film

Upravo se na Rts1 završio film 'Led'. Gledam ga već treći put, ali svaki kao da je prvi. Dirljivo domaće filmsko ostvarenje o nesrećnoj sudbini jednog mladog čoveka i njegove porodice. Svaka čast, ovo se zove film...ISKRENA PREPORUKA.!
Мислим да је то најбољи филм новије продукције који сам ја гледао.Очаран сам музиком,причом,тематиком филма.
 
мислиш није лоша Шарлиз Терон

Ma nevalja uopste,sto bi reko her Milan ima dobru dusu..... :haha:




@duki 78
Sviđa mi se ta vrsta humora. Baš sam pre neko veče gledao film i mogu reći da sam se iznenadio u pozitivnom smislu. Mamurluk trilogija je isto za mene kvalitetna komedija, ostalo je s**** u poslednje vreme. Jim Carrey je isto imao jake komedije, al ga baš nema već dugo.

Za mene su filmovi Jim Carrya jedni od najboljih i vrlo rado gledam njegove komedije. Dobar film je i Yes Man samo je tesko da se nadje na internetu za gledanje.

Inace isto dobra, malo starija komedija:


P.S. Film sam zapamtio po Odi radosti na kraju :osmeh:
 
Poslednja izmena:
X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST

Можда и најбољи филм ове године, а по мом мишљењу најбољи филм из X Men серијала филмова...топла препорука ко воли акцију, авантуру и сф....
 
Da li je neko gledao Transformerse doba izumiranja :osmeh:? Ako jeste molim da mi pusti link....
 
Zahvaljujem Maticu :ppozdrav:Kazu da ce nastaviti snimanje tog filma, bilo koji deo da je u pitanju fantastican je...
 
Najverovatnije će tako i biti.Meni se više sviđaju ekranizacije književnih dela gde ima trolova,đavola,demona,zmajeva i ostalih karakondžula.
 
I ja volim demonske filmove sa puno adrenalina pa nisam dete hahah :osmeh: tj imam 28 godina cini mi se .. :)
 
Nazad
Vrh