Predsetvena priprema zemlje

Rekao bih da se deranu svidela siva felna... U žutoj felni nije provodio toliko vremena, ili grešim? 😊
 
Plus ima svoje sedište. Kod kejsa nemam pomoćno sedište i onda jeste problem kako da sedne,, učenik" a ima ih dvojica. Ako neko rešenje ne izađemo bojim se da ne otkinrm deo tapacira. Inače ima odlično rešen hidraulik za početnika kada ga naštelujem može i podmladak sam da ore, samo na kopču digne i spusti plug.
 
Ovde je pomoćno sedište skroz plastično, nema nikakvog tapacirunga niti ičega sličnog pa treba sedeti ceo dan.
 
Ja sam kao klinac sa ćaletom ceo dan u daniji 3600 presedeo na ručicama pored sedišta i to bez klime... Kad te nešto interesuje nema veze gde sediš...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Mixer moj stariji sin je preko meter težine. Nije bio problem u rusu i nije u štoretu gde su metalna krila. A baš je zgodno kada ima lepo pomoćno sedište.
 
Poslednja izmena:
U čemu? Tušu I šporetu? 😊
Šalim se, sve jasno... I mene zeza auto korekcija u kombinaciji sa bangavim prstima...
 
Ja sam kao klinac sa ćaletom ceo dan u daniji 3600 presedeo na ručicama pored sedišta i to bez klime... Kad te nešto interesuje nema veze gde sediš...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ja stajao pored dede u 560, a tek u Storetu, nisam imao gde ni da stojim kako treba jbg pa evo ziv i danas..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
ispravio, u belorusu tacnije. Ma jesmo svi visili po krilima, koliko puta sam ubijao glavu u krov kabine i staklo sa strane. Za suvozaca je car bio 558, visoka kabina i široko krilo, al metalno.
 
Moj klinac kad god krene samnom traktorom u polje sedne na sediste pomocno veze se i ja ga posmatram uvek zaspi decko.par puta sam ga vratio kuci samo sto pocnem da radim nesto on vec drema

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
ispravio, u belorusu tacnije. Ma jesmo svi visili po krilima, koliko puta sam ubijao glavu u krov kabine i staklo sa strane. Za suvozaca je car bio 558, visoka kabina i široko krilo, al metalno.
Za suvozača možda, za vozača je bio smrt... Jbš traktor kad se popneš pa siđeš u njega, pa mi se noga zaglavi na kvačilu, pa laktove izlupaš o te iste blatobrane.. Ma daleko mu lepoglava kuća...
 
Nazad
Vrh