Predsetvena priprema zemlje

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
4.035
Rekao bih da se deranu svidela siva felna... U žutoj felni nije provodio toliko vremena, ili grešim? 😊

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.218
Plus ima svoje sedište. Kod kejsa nemam pomoćno sedište i onda jeste problem kako da sedne,, učenik" a ima ih dvojica. Ako neko rešenje ne izađemo bojim se da ne otkinrm deo tapacira. Inače ima odlično rešen hidraulik za početnika kada ga naštelujem može i podmladak sam da ore, samo na kopču digne i spusti plug.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
31.611
Ovde je pomoćno sedište skroz plastično, nema nikakvog tapacirunga niti ičega sličnog pa treba sedeti ceo dan.

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
3.606
Ja sam kao klinac sa ćaletom ceo dan u daniji 3600 presedeo na ručicama pored sedišta i to bez klime... Kad te nešto interesuje nema veze gde sediš...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.218
Mixer moj stariji sin je preko meter težine. Nije bio problem u rusu i nije u štoretu gde su metalna krila. A baš je zgodno kada ima lepo pomoćno sedište.

Poslednja izmena:

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
4.035
U čemu? Tušu I šporetu? 😊
Šalim se, sve jasno... I mene zeza auto korekcija u kombinaciji sa bangavim prstima...

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.841
Ja sam kao klinac sa ćaletom ceo dan u daniji 3600 presedeo na ručicama pored sedišta i to bez klime... Kad te nešto interesuje nema veze gde sediš...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ja stajao pored dede u 560, a tek u Storetu, nisam imao gde ni da stojim kako treba jbg pa evo ziv i danas..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.218
ispravio, u belorusu tacnije. Ma jesmo svi visili po krilima, koliko puta sam ubijao glavu u krov kabine i staklo sa strane. Za suvozaca je car bio 558, visoka kabina i široko krilo, al metalno.

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
1.689
Moj klinac kad god krene samnom traktorom u polje sedne na sediste pomocno veze se i ja ga posmatram uvek zaspi decko.par puta sam ga vratio kuci samo sto pocnem da radim nesto on vec drema

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
4.035
ispravio, u belorusu tacnije. Ma jesmo svi visili po krilima, koliko puta sam ubijao glavu u krov kabine i staklo sa strane. Za suvozaca je car bio 558, visoka kabina i široko krilo, al metalno.
Za suvozača možda, za vozača je bio smrt... Jbš traktor kad se popneš pa siđeš u njega, pa mi se noga zaglavi na kvačilu, pa laktove izlupaš o te iste blatobrane.. Ma daleko mu lepoglava kuća...

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.800
Danas uradio tanjiracom jedan prohod na nepaljenom kuruzistu,iznenadio sam se kako se lepo uradilo. Ali da kezemo vreme mi je islo na ruku,kisica je rominjala i odrzavala ljustiku mokrom pa zbog toga predpostavljam da se ovako uradilo iz prvog prohoda.

Vrh