Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
100nak eura 8 siljaka,mozda i 10hiljada din...zaboravio sam vec...zanimljivo da u opste ne rdjaju.. A pravio ih na dimenziju po uzorku na fabricke,adut onaj najeftiniji..
 
Pa to je super i ti di prosao jeftino a dobio pravi kvalitet...ja sad nesto gledam kasiku od 2m ne moze se nigde kupiti ispod 500€ i to polovna,tako da sam resio da pravim od lima 5mm,čela 8mm i noz od kamionskog gibnja,makar ce biti nova...

Sent from mTalk
 
Dobra stvar...meni pravio neki majstor u indjiji te siljke,ne znam od kog celika,če neki,al isto svasta okacim na njih i ne krive se,za razliku od onih fabrickih...danas tovario neke grede od 10 11 metara od vitlovki i stavim po tri cetiri i nista im nije,a teret veliki i na vagi stalno...hzedoh reci isplati se staviti kvalitet...ojacis june ili svinju veliku i milina..itd..

Jel ti rusis?
 
Samo jedan deo...prednji do ulice sam ostavio...necu se zezam sa inspekcijom,pesacima,..
Inace sam zidove rusio sa kasikom,tovario ciglu itd..i jos nisam pokidao prednji utovarivac...
 
Napisao sam na prosloj strani,al mora da nisi skontao...adut 750k,onaj najjeftiniji...namontiran na 82ku..
 
pi3RRjZ.jpg

fj9pGvH.jpg

tDyMr83.jpg

oQiTNrK.jpg

Izrada kasike započeta danas...tezina cele kasike (materijala koji ide na nju) 172kg,a zapremina kasike je 0,65m3...

Sent from mTalk
 
Spominjao sam one kasike sto se kace nazad na traktor i imaju cilindar,ima ih po oglasima,zna mozda neko kolika je duzina kklipa?
 
pi3RRjZ.jpg

fj9pGvH.jpg

tDyMr83.jpg

oQiTNrK.jpg

Izrada kasike započeta danas...tezina cele kasike (materijala koji ide na nju) 172kg,a zapremina kasike je 0,65m3...

Sent from mTalk

Може ли нека слика кука и рупа за качење на утоваривач. Испала је одлично. Колико је коштао лим, сечење, заваривање?
 
Milane jel ti naplacuju secenje i savijanje kad kupis lim? Ovaj sto vari nek navuce nogavice preko cizme jer ume da bude zeznuto.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce da zeva na sredini, da se krivi patos i noz, pogledaj po netu da neke imaju vertikalno rebro isto od ploce 8-10mm

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Може ли нека слика кука и рупа за качење на утоваривач. Испала је одлично. Колико је коштао лим, сечење, заваривање?
Nismo jos uradili kacenje,to cemo sutra...lim je kostao 21.500 din,secenje i savijanje je besplatno tu gde uzimam materijal...zavarivanje nas ne kosta nista,ćale vari,ja brusim i farbam...

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh