Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Svaka cast, ja reko da si prevideo, mislim da bi bila mnogo jaca da je radius, da je obla, mada i savijanje ima svoje prednosti!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pa nismo isli na radius,a bilo je isto izvodljivo... Ovo nam je vise odgovaralo,ovaj deo ravni dole,kada podizemo beton za grede da moze lopata ici po ravnom delu...

Sent from mTalk
 
rcuFh73.jpg

vgdccjO.jpg


Ovo je samo prislonjena da vidimo kako ce stajati...

Sent from mTalk
 
Mislim da ce da zeva na sredini, da se krivi patos i noz, pogledaj po netu da neke imaju vertikalno rebro isto od ploce 8-10mm

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Nismo uradili vertikalno iznutra jer smo je probali ovako pod teretom,ruda prikolice pune kukuruza je podizana na sredini kasike i ne uvija,dovoljno joj je ojacanje ispod od gibnjeva i noz isto od gibnja...

Sent from mTalk
 
Bas tako...ako primetim da krivi sredinu lako cu dodati iznutra ojacanje... U narednih 10ak dana imace da utovari 10ak prikolica rizle i 30ak prikolica stajnjaka,ako to prodje bez uvijanja ostace ovako kako je i sada...

Sent from mTalk
 
Na mojoj kasiki je predhodni vlasnik stavio to ojacanje po sredini kasike iznutra...na prolece cu da je isecem...za zrnastu ne smeta,al za nesto kabasto smeta,nikad ne mogu da napunim kasiku skroz..
 
Na mojoj kasiki je predhodni vlasnik stavio to ojacanje po sredini kasike iznutra...na prolece cu da je isecem...za zrnastu ne smeta,al za nesto kabasto smeta,nikad ne mogu da napunim kasiku skroz..

A zašto kašika mora biti puna? S manjim teretom čuvaš prednji trap. Ne bih da pametujem previše al ni kod mene na skipu se ne može nikad napuniti kašika do kraja jer nema dovoljno nagiba pa ništa ne smeta. samo da ne moram lopatom i vilama.
 
Ok,u pravu si,bolje neg lopatom,al recimo kad cistim staru slamu,silazu i tako te lagane stvari,svakako nije velik teret,pa sto ne bi bila puna..ovo ojacanje kod mene je na samom pocetku kasike i zato me nervira,da je u dnu onda ne bib ilo tako
 
DGqoU7i.jpg

Meni ako bude trebalo ja cu ovakvo jedno rebro uraditi na sredini kao na slici,jer imam dva ojacanja sa spoljne strane...

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh