Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
U pitanju je traktor same silver... Cev od pumpe dovodna ide u distributor za hidraulicnu kocnicu,odatle nastavlja da ide u razvodnik za ventile za kipovanje...taj razvodnik za kipovanje ima dva povratna creva koja idu u menjac.... Prikacio sam razvodnik od utovarivaca na cev koja ide sa pumpe za dovod,a jedan povrat sam povezao na povrat koji ji ide u menjac,a onaj drugi povrat na razvodniku utovarivaca sam zatvorio....i utovarivac nece da radi dok ne stisnem kocnicu,tek tada stvori pritisak u sistemu...sta raditi da bi stvarao pritisak u razvodniku za utovarivac?

Sent from mTalk
 
Da li neko zna gde ima da se kupi, ili neko od clanova ima za prodaju Skipovu kasiku, ili Rico sto ide sraf na sraf na 560/577..?
 
Bila jedna od skipa bez klipova stari tip u Vajskoj u otpadu bez klipova na gomili.Nisam dugo bio dali je natovarena u topionicu
 
zWk2M3v.jpg

PYwADc0.jpg

0i56zy9.jpg

1aoPuYn.jpg

SVRvbrT.jpg


Sent from mTalk
 
Milane sve pohvale za objekat. Secam se da si negde pisao i postavljao slike sa pocetka radova, pa sam predpostavio sa gornjih slika da je to to.
 
А уз то још и не ради

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Milane, izgleda da baš dosta radiš kad imaš potrebu za 3 utovarivaca.
A ovo sam malo usluzno ugrađivao utovarivace... Na rusu 82.1 i sa ovim sivim utovarivacem to je moj,a same je od mog strica a ovaj stari rus je od komsije,pa sam ih sve ja ugrađivao i pravio kozole... Imam pet svojih traktora ali postize sve da zavrsi ovaj jedan prednji utovarivac...

Sent from mTalk
 
Onaj koji bi legao sraf na sraf najlakse je naci nov,a to je dosta skuplje i nije ni izbliza kvalitetno kao neki utovarivac strane proizvodnje koji je bio primer fendtu,maseju,itd... U tom slucaju bi se konzole prepravljale da legnu na rusovu sasiju... Ja sam isao u Sloveniju po ovaj sivi sto je na rusu 82.1 agriland proizvodnje i ovaj sto je na sameu maileux,rusov je kostao ugradjen (ne racunajuci moj rad) sa crevima koja su falila za povezivanje i plocama za konzole,carinom,prevozom itd 3300€,a ovaj na sameu 3700€,bez prikljucaka kasike,vila itd... Ali su utovarivaci vrhunski,masivni i jaki sa dzojstik komandom....a ovaj sto je na starom narandzastom rusu je placen 1600€ sa kasikom i vilama za bale ovde u srbiji i kaci se na ruske izvode za hidrauliku,svaka komanda posebna rucica...

Sent from mTalk
 
Pozdrav drugari dali neko zna gde imana prodaju prednja utovarna kasika za zetora 7745 polovna. Hvala unapred poz.TEL za kontakt 0638560205 Aca.
 
Dobra stvar...meni pravio neki majstor u indjiji te siljke,ne znam od kog celika,če neki,al isto svasta okacim na njih i ne krive se,za razliku od onih fabrickih...danas tovario neke grede od 10 11 metara od vitlovki i stavim po tri cetiri i nista im nije,a teret veliki i na vagi stalno...hzedoh reci isplati se staviti kvalitet...ojacis june ili svinju veliku i milina..itd..
 
Koliko ti je uzeo novaca taj za vile ako nije tajna....? Moj stric pre par dana kupio fabricke za 250€ atestirano na 750 kg ceo ram i oba siljka,a ovi moji po komadu nose 700kg,ceo ram i siljci me kostali 50€....ne racunajuci moj rad...

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh