Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Ovo su samo legli novci od Drzave cim se toliko ponovilo, utovarivac, silo kombajn a i more se uplatilo :ppozdrav:
 
meni je sve to sumljivo samohodni silo kombajn sad prednja kasika sledece mora da je more(tunis) :osmeh::osmeh:
 
Nemoj tako Ratko kupi bar jedan plasticni bazen da se malo razladis posle zetve i baliranja slame.
 
Pre neki dan nam bilo dosadno,pa se setili da treba da napravimo vile :D :D :D
fotografija-0073.jpg

Dali si radio đubar sa vilama ako jesi kakao su se pokazale i koji su fi šiljci ?
 
Kolege, imam jedan problem, ove godine smo kupili TPU-02, polovan, jer nov sa kasikom i vilama bio oko 3000 evra.. Ali problem mi je u resenju za teret pozadi, neznam kako mogu da resim problem da bude dovoljno tezak teret da utovarivac moze da radi i da se moze okretati volan (na 539ga kacim), a da poluge ne trpe teret. Pokusali smo sa buretom za prskanje, antocili smo 350l vode i njegova tezine, racunali smo da je teret oko 400kg, ali se drzalo na polugama i pukla mi je poteznica u radu, tako da kada bi imalo neko resenje da se kaci teret na polugama, a opet da ne budu opterecene.. evo jedna slika bez tereta, da se zna otprilike o cemu se radi..
 
Ja imam 1 original za 577. Sa svim vezama , ne treba nista da se doradi. Isti kao ovaj sa slike.
8x6beg.jpg
 
Nazad
Vrh