Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
I jedan nekoliko strana nazad ali nije nista u odnosu na ovaj! I mislim da je to taj od 500eura! Ja bi uzeo zadnji utovarivac da mogu i palete sa njim da radim al ih nigde nema!
 
Naravno da moze,vile se nameste da mogu da setaji,tj.kao kod viljuskara skupisih,cak se i namesti dva kluna,skines vile stavis klunove i tovaris rolo bale....ili bilo sta drugo
 
I jedan nekoliko strana nazad ali nije nista u odnosu na ovaj! I mislim da je to taj od 500eura! Ja bi uzeo zadnji utovarivac da mogu i palete sa njim da radim al ih nigde nema!
Evo jedan zadnji utovarivač,ceni ga 700 evra vlasnik.

big_cam00260-1362328457.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1212196_KUHN_4-m_1996_god
 
Kris,zar ona cev ne moze biti nekog drugog profila osim tog sto si napisao?Nadji U profil i napravi kutiju od njega i eto resenja.
 
Može i drugi profil daleko od toga da ne može.Ali eto nisam hteo da gubimo vreme oko varenja vinkle i U profila i sličnih senzacija.Taj koji sam okačio je ove dimenzije koju sam naveo,pa sam i ja hteo isti takav da pravim.Inače i taj ga ceni u Mađarskoj 205000 Forinti što mu dođe nekih 700 evra.Ja mislim da bi ja to sklepao za trećinu para.:ppozdrav:
 
Kakvih bre 700 evra?Malo cevi,jedan dobar klip po mogucstvu vece zapremine,par trouglova za ojacanje konstrukcije i eto resenja.Ima i boljeg resenja:stavio je negde sliku clan @Glavas,jedna obicna šina umesto tog profila i gotovo.
 
Ima i ovde jedan u pozadini kod ovog čoveka koji prodaje ovaj zadnji viljuškar.Viđao sam kanda ja takve utovarivače na vašaru u Topoli.:ppozdrav:

big_cam00253-1362328490.jpg
 
Jbg za te pare bolje uzeti zadnji viljuskar i po potrebi i palete mogu da se radi a mislim da nikakvih problema nebi bilo ni sa jumbo vrecama! Ova ruka po meni vredi 300 max 400 eura!
 
ljudi jel ima neko da proda ili zna gde ima multiplikator prenosa za pumpu za malog rika i koja je orijentaciona cena
hitno mi je potrebno hvala unapred
 
Nazad
Vrh