Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Ovaj ferguson sa ovim utovarivačem (karlo pesti) mi je rušio kuću, odlično radi posao, krov bio skinut i sve ostalo srušio za jedno poslepodne, 27x8m bila kuća od zemljanog naboja


2lkpjba.jpg
 
Miroslave mali ispravak. Utovarivač je Carlo Pesci C4. Imao sam takav utovarivač na 533. Jako moćan i sposoban stroj.
 
29mrm83.jpg



Ovako je kod mene.Na gornju poteznicu je napravljen drzac za tegove koji se klinovima kaci za poteznicu.Tegove dodajes po zelji,ja koristim 7 komada po 45 kg i ide lepo

a da li koristite ovaj stroj, ili je na prodaju, ako ste ponovili, sa boljem, vecem, jacem...? (i naravno: nek dugo sluzi nov!)
 
Koristim ga uveliko tovari trenutno djubre a na prodaju najverovatnije nece biti.Novi nisam jos montirao jer treba da preradim rucice u traktoru i da mu stavim vecu pumpu a za to trnutno nemam vremena..............

- - - - - - - - - -

Ima ih po vasarima i cena im je oko 500 evra
 
Interesuje me iskustvo vlasnika ADUT utovarivača kako ste zadovoljni i kako se pokazao sa rusom, dali koristiti hidroliku traktora ili posebnu, i kolko tereta može da digne da ne bi štetio traktoru.
 
Ma ja imam, kupio sam ga ove godine, ali nisam imao vremena da ga nesto posebno preispitam, radio sam malo oko silaze, ali nisam imao odgovarajuci teret pozadi, ali ja imam brusov tpu-02 koji se kaci ispod prednjih točkova, tako da za 549 mora da se prepravi, ali ostavio sam ja traktor za njega, sada mi jedan visak.. Ima na prethodnoj strani kako to izgleda.. Pozzz
 
Interesuje me iskustvo vlasnika (sip) "sempeter tezak 8" utovarivača. kako ste zadovoljni? koja je cena istih/koliko ste platili kad ste kupili/koliko sad taj utovarivac vredi? na koji traktor ste motirali/sa kojim traktorom koristite/ste koristili?

izgleda ovako ("kradjene" slike):

http://mmc.bolha.com/1/image/160875/163004/Celni-nakladac-za-traktor_52a04d46261df.jpg

http://mmc.bolha.com/3/image/160875/161615/traktorski-nakladalec_5289ffc10b5f2.jpg

je l' je to neko stavio na ursusa c-335? da l' treba nesto preradjivati (naspram fergusona)?
 
Nazad
Vrh