Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Ja imam utovarivac koji je stigao prije 15 godina iz nemacke sa MF65. Nismo ga koristili vise od 2-3 puta.
s obzirom da mi stoji mogao bih ga ponuditi za neku prikladnu(obostrano) cenu. To je model sa dvosmernim cilindrima ali povezan samo na dizanje, spustanje tezinom i otkljucavanjem kasike. Kao ovaj:
http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1154438_IMT__1982_god
Cilindar za zatvaranje kasike je vrlo jednostavno i jeftino ugraditi.
 
Evo mog Rikonje u borbenom položaju .Izgleda da će ovog proleća biti puno akcije .Sbe je puno vode.
awxow5.jpg
 
Kakve stope?Ne mogu ovde nikakve stope da dođu,jel to služi da preneseš džambo vreću od prikolice do rasturivača.:cao:
 
Kada bi se namestio "hod" levo-desno, zglob na sredini vodoravne grede i da nema one grede sto prolazi kroz piramidu mogao bi se rasturivac kaciti.
 
E sad mi je u planu da napravim tako nešto samo je problem naći cev 120x60x8 mm.Zvao u Metalopromet Kula najdeblji im je 5 mm.:ppozdrav:
 
Ovako nesto se pod hitno treba praviti!
cak mislim da bi se i pare mogle uzeti!
Na forumu ima dosta dobrih majstora npr gruja renault!
Sta kazete da se ovde nadje recimo nas 10ak i da lepo coveku damo veci posao koji moze seriski da odradi, uzme ok pare i svi prodjemo povoljno!!!???
evo ja se prvi prijavljujem!
 
Ovaj prodavac u Metalopromet i reko da može nabaviti ovu dimenziju materijala što sam mu ja reko(120x60x8 mm) samo treba bunt da kupe u nemačkoj,i treba kamion da ide i po neku drugu vrstu robe njima da bi to mogli realizovati.E sad koliko mu komada cevi dođe bunt nisam ga pitao.:ppozdrav:
 
oko 500e kosta nov ,samo sam izgubio broj od coveka sto ih pravi,a i covek sto je kupio i dao mi br tel je banovan:sta:
 
Nazad
Vrh