Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Ja bi sa ti hteo da istovoram celu paletu veštaka koji je od 1200-1500kg a rus ne bi izdržao to a ni razvodni nije za takvo opterećenje pa sam više za ovaj drugi taj bi mi više odgovaralo jer može da diže preko 2tone ali videću još. Kod nas na ribnjaku imaju na rusu 820 onaj iz Agropanonke i pričao sam sa vozačem i kaže da nonstop pravi problema sa razvodnikom čim dižu preo 800kg a to mi nešto ne odgovara.
 
Pazi ovako . Treba da znas zasta ti treba. Ako oces da istovaraz palete onda kupi viljuskar. A ako oces da radis sa rol bale onda kupi frontal. Frontal moze lepo da sluzi , i za palete , ali ipak svako ima svoju primenu.

Nisam razumeo koji je taj sto se stalno kvari? Daj neku sliku.

Mi kuci pre nego sto smo ugradili frontal , mi smo koristili viljuskar. I to evo ovaj.






Ali odkako imamo frontal , mi viljuskar kacimo samo onda kad nam zatreba bas on.
 
Pričam za rusa 820 uvek im se kvari razvodnik i ne sme preko 800kg da diže. E ovako ja planiram sa njim da skidam i da tovarim palete, štalsko đubre da tovarim i te još neke stvari ovaj koji sam gledao ima hidro pogon odma i upravljanje bude lakše nego sa rusom. Ali videćemo još ćemo da razgledamo pa koji će da izgleda kvalitetnije.

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -


jel neko zna nesto o ovome


Jedino znam da je iz Bačke Topole jer sam i ja hteo da ga zovem ali ne mogu da nađem oglas a nisam zapisao br.tel čovek to uvozi pa ih remontuje pa posle prodaje. Možda neko od članova i znam čoveka.
 
Ne znam ni za motor ni kako su se pokazali. Ja sam čoveka zvao još letos a ne znam tačno šta je reko. Budi malo strpljiv možda će se još neko javiti.

Na ovakve mislim sliku sam pozajmio iz oglasa nije ovaj.
big_img1037_1356087284.jpg
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
a jel znas mozda kako su se pokazali,ne verujem da su iz uvoza kad su rakovicini motori
Jednog takvog sam video negde iza Bajmoka ako se dobro secam.Mislim da je to pravio IMT.Bile su na njemu vile i istovarao je palete sa kamiona.Pravi terenski viljuskar-ult obzirom da mu je pogon 4x4.
 
zmaj 151 nisu losi utovarivaci ima jedan kod nas utovara stajnjak sa njim
ja sam zvao coveka kaze da je sve preuredjeno da je motor od rakovice i hidrulika komplet je sva nova cena mu je 8-9000E ja cu ici za koji dan meni treba da mi cisti stalu da mi tovari zito i kukuruz i za dzambo vrece naravno mali ali iskoriscen
 
ja sam zvao coveka kaze da je sve preuredjeno da je motor od rakovice i hidrulika komplet je sva nova cena mu je 8-9000E ja cu ici za koji dan meni treba da mi cisti stalu da mi tovari zito i kukuruz i za dzambo vrece naravno mali ali iskoriscen
Ja sam bio kod coveka, tada je imao 2 kom .Isprobali al meni nije odgovarao sto ima klasican menjac,a drugo
sto nema tezinu i sumnjam da bi mogo raditi u blatu
 
Ako se dobro sećam 8000e sa kašikom i vilama za paletu ali je već tad spominjao da ima dva komada naručeno i ako još hoću može dati po staroj ceni ali posle ide gore cena ili zavisi skim kako se dogovori ja nisam bio da gledam samo preko telefona pričao snjim ali sam izgubio broj pa sad ne mogu da ga kontaktiram.
 
Nazad
Vrh