Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
kardan ide preko mehanickog kvacila, ugradjena
33u8nxc.jpg
poluga kod volana, pa na guzni pogon :D
o884f6.jpg
mg]
260rj87.jpg

Post je spojen: [time]1276703997[/time]
_________________________________________________
naravno sve, sa remenice i nju sam morao zamjeniti
 
proizvodjac je zuidberg holandia, koliko sam vidio oni prave za sve vrste traktora pa se moze i smatrati fabrickom, vidio sam i cesku verziju, i ima nekih sitnih razlika, prvenstveno u polugama, i hidraulici
 
licde.jpg


Hauer prednji podizni mehanizam, prave za preko 3500 različitih traktora, između ostalih i Belarusa!!!
 
Jel neko zna da mi kaze kolika je podizna moc prednje hidraulike? Recimo bas ove sa MTZ 820.
 
u pravu si Savo :ppozdrav:, ali nisam mnogo pogresio, podizna moc je 3000kg na krejevima poluga. Svejedno, i dalje mi je cudno da je za prednju hidrauliku 2500 kg.
 
Stvar je u tome da je podizna moc samog prednjeg mehanizma 2500 kg. I zavisi od toga sta se kaci da li samo teg ili i neka masina (prednji valjak...), u tom slucaju mora da se stavi dodatno ojacanje ispod koje ide duz celog traktora...
 
george pozdrav svima i da malo nadopunim ovu temu imao sam zetora 6245 sa prednjim kardanom i hidroulikom prednja je hidroulika nizašto jako je slaba koristio sam prednju kosu deutz far širne 1.60m poteznice su se motale onda je došao na red kardan jako se brzo slomi križ kardana jeli stalno je u pokretu nije kao na fendu da se kardan isključi direktno već je sve išlo preko zraka većinom prednja hidraulika mogla bih da služi za lake priključke kolegi mi se desilo na traktoru fiatagri tip 8590 da je došlo do loma prednjeg trapa traktora
 
Nazad
Vrh