Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Ma biće to dobro tako, a imam neki toplink koji inače ne koristim, pa ću da ga skratim!
 
Ima li nesto od prednje hidraulike za imt 549dw n.pr.daska za ciscenje snega
 
Lazic je napisao(la):
Ima li nesto od prednje hidraulike za imt 549dw n.pr.daska za ciscenje snega
šta ti treba? Ako hoćeš odgovor pitanje bi trebao postaviti preciznije :cao:
 
planiram da ugradim dasku za ciscenje snega na 549dw jer zime u Zupi su ponekad ostre ali neznam dali je to u stvari moguce i dali IMT ima u svom asortimanu proizvoda ima tako nesto i zanima me nacin ugradnje
 
Neznam dali IMT ima ali home made je u svakom slučaju jevtinije (bar u mom slučaju bravarski zanat)
 
Ima li neko original PH i kardan pogonjen sa radilice?
Voleo bi da snimim kako se izvodi pogon za prednji kardan sa radilice.
Molim ako neko ima nek postavi par slika i svoje viđenje patenta.
Hvala :sta:
 
ima jedan snimak na youtube imt 565 sa komplet hidraulikom i daskom za ravnanje i takvu trazim
 
23k2hhj.jpg

ovako nesto bi valjalo
 
@Lazic
Ima moj komšija na 539.Pre nekoliko dana sam video kako dobro radi.Ima klip za podizanje kašike a zakretanje je pomoću klina.Ako te zanima mogu ti poslati sliku.
 
jao mitjo sada u zatvaranje brazde mozes da ides u niskom letu a ne brzoj voznji ::traktor:: :D

pa i ne djeluje mi tako tesko ovo
 
Pa od ovog teže neverujem da će biti kačeno.... A ima tu kila.... to su konjske table drljače 6 komada+rama+teg u vidu železničke šine dužine preko 2metra.... Nisam nikad merio....
 
Nazad
Vrh