Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Da ne otvaram novu temu pitacu ovde a moderator ako smeta nek prebaci u odgovarajucu i obavesti me.
Razmisljao sam da prepravim poluge za kacenje na traktoru( da izbacim sa okcem i stavim za brzo kacenje) pa me interesuje da li je to neko radio kako se radi da li se kupuju nove ili se seku postojece, gde mogu da se nabave delovi i slicno
 
Evo naleteh na jednu PH, mozda ce nekome koristiti.



prednji-hidraulik-traktor-imt-533-539-slika-16727249.jpg
prednji-hidraulik-traktor-imt-533-539-slika-16727246.jpg
prednji-hidraulik-traktor-imt-533-539-slika-16727248.jpg
 
Koliko je ovakva kombinacija zaista funkcionalana.Hoce li bezati u stranu drljaca.:sta:
 
Ovaj se danas opoštenio na brenti .Začuđujuće diže onaj klip.Štore može u penziju.
2m2zvpf.jpg
 
Sumadinac 10
Jel mozes malo blize da slikas PH ? I jesi racunao koliko te kostala ?
računao sam oko 12000 din. imao sam svoj materijal nešto sam dobio(npr.1 cilindar) a pošto sam večeras prvi put postavljao slike na forum izvinite za dva posta za redom slike su bile veće pa sam ih smanjivao kaži mi koji deo te najviše zanima pa da stavim u većoj veličini.

- - - - - - - - - -

Moraćeš lance na drljaci okrenuti
Važno mi je da mogu do njive odnesem 2 priključka više su mi njive u strani nego u ravnici i kad dodam snagu traktora koji nema prednju vuču neznam kako bi to radilo,a što se tiče daske ona služi da poravna oranje kada zatvaram brazdu kao što imaju na spremačima kad mi netreba ja je skinem.
 
Nazad
Vrh