Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Koliko vidim na sametovoj ph su klipovi zavuceni vertikalno unutra,lepo iskoriscen prostor ako ga je vec imalo a i creva su zasticena...PH je extra,da te dugo sluzi :ppozdrav:
 
Imam ja jedno pitanjce za momke koji su pravili grtalice za sneg i zemlju. Jeste li kupovali gotove grtalice ili ste pravili od necega? Interesuje me za onaj deo koji cisti. Moze li to od nekog lima pa da se napravi okvir i ojacanja ili predlazete nesto drugo?
 
Okretnica? Mislis da je zaobljen raonik? Gledao sam, ali mi se cini da bih mogao jeftinije da napravim. :sta:
 
Jedan predlog:
Rale 83 je napisao(la):
Mozes ovako napraviti
418804_342356682461272_130030057027270_1084406_309922369_n.jpg
 
tokio kupi gajbu lava 200 ceevapa kod stule naseg kolege idemo u temerin po mitari ozraceno gvozdje i kod ilica ali ne subotom i u tri kape po tehnicki crtez imas elektroda i ploca za seci imaju moje boce i MESAJ RUZO samo jasi svi smo nasi
Dusan ce da nas vozi!
 
Kupicu ja gajbu lava i napravicu rostilj. Plocu sam nabavio tako da nam Ilic ne treba, jedino moramo po neki manji klip, recimo od vitla, na militari i trebaju mi jos poluge. Pa znas dobro da ces ti da varis, kupio sam talijanske elektrode. :D A `oce nas Dusan voziti sa novom ili starom masinom?
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da se ovde prica o raoniku za ciscenje snega ili neke druge masine isto korisne za sneg, rekoh da postavim ovaj video, sigurno ce koristiti nekome. Ako moderatori misle da nisam trebao postaviti neka ga uklone ili premeste u nekoj drugoj temi

[video=youtube_share;yYgbIJ4bOL4]http://youtu.be/yYgbIJ4bOL4[/video]
 
dali na predjim hidrauliku na klipovima treba da stoji block ventil tj ona kocka? ili sav pritisak trpe creva i razvodnik?
 
ja sam napravio svojega jos sutra imam jedan detalj i ide priprema za bojanje i ak bog da montaza za koji dan onda crijeva i to je to....slike cu pokusat staviti sad ode gledat tesnu kozu, he he he he he..........

---------- Poruka napisana 20-02-12 u 18:47 ---------- Prethodna poruka je 19-02-12 at 20:05 ----------

002.jpg
[/IMG]
001.jpg
[/IMG]
030.jpg
[/IMG]
031.jpg
[/IMG]
032.jpg
[/IMG]
002.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh