Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Pa bar ti za taj traktor nije tesko da smislis sam.On ima napred jak nosac za tegove i za njega mozes da zasafis plocu kao na prethodnom snimku,stim sto ces ti sam odrediti u kom polozaju ti odgovaraju poteznice.I moj ti je savet da klip ne ide direktno na poteznice,vec da uradis nesto slicno kao rale83 na 16 str,preko one dve poluge da bi mogao da stelujes nagib.Evo nekih slika:
imt565dvmv3.jpg

prodajem-traktor-imt-565-dv-slika-5509117.jpg


Ili jos bolje kako je to uradjeno na IMT 5173 fabricki:
http://imageshack.us/photo/my-images/46/5173dv.jpg/
 
U temi imt sam pomenuo ojacanje karlice na 549 dv. Drugi razlog za to je i moja zelja da ugradim ph na njega sto je jako komplikovano u odnosu na 560.
Kacio bih raonik za sneg,a ako bude mogao da nosi i trokrilnu drljacu. Da cujem vase misljenje o toj ideji, da li mi je to mozda vec suvise veliko opterecenje za taj traktor?
 
Poslednja izmena:
Ako mislis da napred kacas trokrilnu drljacu, a pozadi setvospremac tesko da ce on to moci da vuce.... A ako mislis da kacis samo drljacu, onda je to gubljenje vremena bolje je zakaci pozadi...
 
Bas ta kombinacija mi je pala na pamet,drljaca-setvospremac,ss je 2.2m. Menajc je 5-brzina pa bi trebalo da po ravnom moze da vuce to 2 brzom...
 
Ja sam sa zetorom, koji je tu negde u klasi, nosio dve drljače četvorokrilne, i morao sam da vozim prvom....
 
Pa,samo dve parcele su mi u strani,ostalo je u ravnici,kao na onom snimku sa setvospremacem...
 
Ja nisam orao 2 brzom a nemam ni cetvorokrilnu drljacu,znaci da bi trokrilna drljaca i setvospremac sa 21 opruge moglo da ide 2 ...
 
Kod zetora verujem da bi išlo.... kod IMT-a neznam, jer nikad nisam imao priliku da probam tu kombinaciju!
 
Nazad
Vrh