Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Ma skrko sam ga da, neravno je oranje dosta pa nek poravna kak se spada, mada to ej ubiti operacija zatvaranja zimske brazde, kasnije pred samu setvu prolazim još jednom samim setvospremačem u večoj brzini da bi dobio gore čisti rahli i ravni teren za setvu.
Al da je baš nužda može se sejati direkt i u ovo...

Malo skrenusmo s teme :)
 
Šanana odlicna kombinacija. Da li si pravio jos neke kombinacije sa dve masine u radu istovremeno?
Ma nisam, nemam više niti jednu kombinaciju, ta sa slike, ili iza kačim 4-krila drljače za ove pjeskovite zemlje.

Želja mi je nabavit prednji valjak neki koji bi razbijao i nabijao grude, neznam kak se zovu, cambridge, paker il slično.
Ili neka prednja greda sa noževima....to dvoje bih ukombinirao sa rotodrljačom.
 
Posto nisam nasao adekvatnu temu ja cu fotke grtalice postaviti ovde a moderatori neka naprave novu temu ako smatraju da je to potrebno. Hidraulika grtalice radi na slicnom princilu kao i PH na traktoru:







 
Evo i moje tvorničke prednje hidraulike s kardanom ugrađene na SAME.

anana008.jpg

Mozes li da slikas kako je klip namesten.I koja je duzina klipa?Hvala.
 
Ja i hocu da je koristim za ravnanje puteva ako je u medjuvremenu ne prodam. Mislim da bi moglo da se doda malo gvozdja i plastike da moze da cisti dublji sneg.
 
e ako bog da ja ovi dana krecem u pravljenje prednje hidraulike za claasa vec sam u nekim pregovorima uglavnom se nadam da cu rijesiti do pripreme za sijetvu.....
 
Nazad
Vrh