Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Gde postoje ti vojni otpadi,tj u kojim gradovima?
 
Ma svuda ima odpadi samo je pitanje da li prodaju odpadno gvozdje ili samo kupuju.Jer posebne dozvole idu za otkup i prodaju a,posebne samo za otkup.(tako su mi rekli na dva odpada u Pozarevcu koji samo otkupljuju i nista ne moze da se iznese sa odpada osim ako nemas vezu,naravno
 
Jel može neko drugi za nas da skupi sve te dijelove po otpadima , ili moramo sami da obilazimo i izgubimo dan dva.
Kolko vi računate svoju dnevnicu pitam ja vas?
 
Da li je neko probao da stavi PH na Vladimirca ili Ltz T40. Saveti, misljenja, slike?
 
evo me da se malo ubacim u diskusiju!
naso sam poluge, onda podizace poluga, i zatezace poluga sa strane.
sve je to namenjeno za traktor marke KIBOTA, a komplet kosta 90€.
dali bih ja to mogo ugraditi na moj IMT 577 ?
daklem trebalo bi mi klip, ploca, i onaj gorni deo gde podize klip
 
Sto nebi moglo , smo trebao bi da imas i dodatak za dvosmeernu hidrauliku na traktoru da bi mogao da upravljas i prednjim i zadnjim polugama

---------- Poruka napisana u 09:14 ---------- Prethodna poruka je at 09:14 ----------

A i nemoras ugradis ventil za prednji utovarivac
 
Trnavac
Za tebe vazi isto: pozeljan hidro volan i ako je dv zbog prednjeg mosta jer on moze trpeti vece opterecenje u odnosu na klasican. Pokusaj takodje osmisliti kako ces odraditi izlazno vreteno, naravno ukoliko ti je to potrebno jer ne znam sta planiras kaciti na njega. Sto se klipa tice to mozes pronaci na vaserima ili od nekoga ko uvozi polovne poljo masine.

Rale 83


Da na razvodniku imam tri nezavisna ventila a glavni problem mi predstavljaju tacke oslonca, mada cu verovatno morati da vezujem duz sasije.
 
Sto se tice Izlaza, planiram da stavim sa 4 rucice onaj ventil ko na malim bagerima.
Naso sam nov u Nisu u jednoj prodavnici 13 000din.
A sto se tice servo volana , to na mom traktoru ima, samo da se snimi kako da se postavi to sve.
a koristio bih ga za nosenje , raonika, kad se sneg cisti, ili silaza ravna, ili za sakupljac sena do njive da neidem 2 x
 
Nazad
Vrh