Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Evo jedan Zetor sa fabrickom originalnom prednjom hidraulikom:
kp335w.jpg
 
Nebih da te slažem, ali ako se dobro sećam, ja što sam koristio klip za prednju hidruliku radna dužina mu je bila 28cm....
 
Hvala na odgovoru.Pretpostavljao sam da je to duzina.Ali bolje da pitam.Neke ideje mi se motaju po glavi,i snimio sam klip od viljuskara(ona dva mala koji zakosavaju ram sto nosi vile).
 
@RALE83
Jesi li uradio ovu prednju hidrauliku, ili je sve stalo zbog, ekonomske krize ? :osmeh:
Jos u setembru , pogledaj prethodnu stranu ima slike

---------- Poruka napisana u 23:49 ---------- Prethodna poruka je at 23:47 ----------

Hvala na odgovoru.Pretpostavljao sam da je to duzina.Ali bolje da pitam.Neke ideje mi se motaju po glavi,i snimio sam klip od viljuskara(ona dva mala koji zakosavaju ram sto nosi vile).

Tosu jaki klipovi koji imaju 12cm hod A cela duzina imje 33cm , ja sam korustio klip od t 40
 
Samo ovako nesto http://www.agropijaca.com/polovni,622643,Egyeb-AGROTECH-FH-1-fronthidraulika.html#!prettyPhoto[1]/0/ .


@Rale A zasto si stavio toliko dugacke poluge? Pretpostavljam da su takodje od T40!? Kako se do sada pokazao PH?
Dugacke poteznice su zbog blazeg ugla , i zbog preglednosti prilikom rada i kacenja i kad zakosim raonik on dodje oko 30 cm od prednjeg tocka.
PH dosad sam ramo ravnjao rizlu , podiznu moc ima isto ko i T40 napraviosam je prvenstveno za raonik i mozda cu kaciti drljace ispred na prolece a setvospremac nazad .
U radu sa raonikom pokazuje dobru snagu , kad sam gurao kamenje za nasip traktor se nije propinjao a dosta je dimio sa ukljucenom prednjom vucom i blokadom diferencijala u 4 sporoj brzini , rizlu sam radio 2 i 3 zbog preciznosti ravnjanja jer na predgodni raonik nisam imao ove klizace za kopiranje terena , sad ce biti lakse skratim topling i raonik se vozi na klizace a ispod propusta odredjenu debljinu sloja
 
Rale,nisam merio klipove koliki je hod,ali mi je delovalo da je duze od 12 cm kada sam ih izvlacio.Ako je viljuskar jos na otpadu izmericu hod klipova.
 
bez kaardana

---------- Poruka napisana 06-01-12 u 14:08 ---------- Prethodna poruka je 04-01-12 at 23:03 ----------

meni treba ručni rad nisam pao sa kručke davati 2 do 3 hiljade eura za nešto što ne koristim često ako znate nekog majstora što pravi po narudžbi pišite
 
Nazad
Vrh