Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
b6xdfl.jpg
2z3tffb.jpg
24enk9y.jpg
29vnzfq.jpg

Komentari , primedbe , sugestije
 
Na 4 slici se vidi da ima 2 poluge , 2 manja poluga je za cilindar , jedna strana cilindra se tu zasrafi a druga ce imati nosac na ploci . Za cilindrom jos uvek tragam
 
pa imaš u Rumi te klipove povoljno , a od čega bi stavio ? LTZa ili MTZa pošto nisu isti
od MTZa je manji hod a veći prečnik klipa a od LTZa je veći hod manji prečnik , koji bi se bolje uklopio ?

mada na tvome mjestu bih pokušao da uglavim klip od vladimirca zbog gabarita , on je još kraći , neznam šta planiraš nositi naprijed , koju težinu
 
Prednja hidraulika se za sve koristi. I jako je usluzna stvar. Zamisli da ima njivu daleko od sela. Da nebi se 2x vratio kuci za drugu masinu. Ti prikacis tanjiracu i drljacu i ides sa dve masine na nivu. tako si ustedeo i vreme i gorivo.
 
Jes' tako bi bilo pravo, a i ja sam imao dve različite, pa sam tako i kačio....
 
Daleko od toga da i to nije dobro pa onda to jedno krilo preklapati i to je bolje nego 2 puta ici sa jednom,al on rece da nema bolje od 3+4 sto nije isto.
 
Evo najzad sam uspeo da kupim kasiku (ben) koji se kaci na prednju hidrauliku. kasika kipuje hidraulicki i vraca se u prvobitni polozaj isto hidraulicki.


ir2dd2.jpg
t6t8cw.jpg


neverovatno usluzna stvarcica.
 
Jedina mana te stvarčice je što nemože da digne da sipa u prikolicu... već samo oko pola metra se diže od zemlje...
 
Nazad
Vrh