Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Prednja hidraulika, u pravom smislu riječi, na Tomi Vinkoviću serije 700, 30 ks.



Uploaded with ImageShack.us

Inače kod Tomica svih serija ima raznih načina kopčanja prednjih priključaka.
 
To sam i ja hteo reci, tj da ima fabricki na Tomu prednja hidraulika! Kod mene u mestu ima Toma vec 30-ak godina, ciste trotoare od snega sa njime!
 
Ovaj mališa ima 23KS
25648wx.jpg
 
Pa ti si Savo na vlatku imao kabinu, ako se dobro sećam... Samo je par stakala falilo... :haha:
 
par :haha:
ali na prvom nisam imao ::namigivanje::
pa ni na ovome nije bila nego sam naknadno stavio , samo fali koje staklo :haha:
 
A ja na Ursusu nemam istu kabinu skinuo je jesenas kad sam sljive tresao pa se sad ja tresem na njemu a kabina pod sljivom stoji.Sreca nije bilo snjega tolikog tako da sam samo 2 puta po pola sata cistio.Sad stoji pod nastresnicom a onako bi stajao pod vedrim nebom to mu je prednost sto nema kabine.
 
savoris je napisao(la):
nema hljeba od ovoga , jedna šahta koja je visočija od asvalta i nemaš više kašiku :haha:
a mozda i prve maske,hladnjaka,i jos stosta jer dok stane napravio je podosta zijana
Post je spojen: [time]1294508849[/time]
_________________________________________________
nego savo posto se mogu nabaviti cilindri za prvu hidrauliku
 
Kazner je napisao(la):
savoris je napisao(la):
nema hljeba od ovoga , jedna šahta koja je visočija od asvalta i nemaš više kašiku :haha:
a mozda i prve maske,hladnjaka,i jos stosta jer dok stane napravio je podosta zijana
Post je spojen: [time]Sat Jan 8 04:47:29 2011[/time]
_________________________________________________
nego savo posto se mogu nabaviti cilindri za prvu hidrauliku

isključio sam maštu :D naravno da bi bilo i slijetanje ili prevrtanje kada ove sve podvije pod prednje točkove ::lose::

ajoj pošto :sta:
zavisi na šta naletiš , u Rumi su od 10 do 100 evra , širok pojam
a teško je naći 2 ista
neka srednja cijena im je oko 20-30 evrova po komadu
 
savoris je napisao(la):
Kazner je napisao(la):
savoris je napisao(la):
nema hljeba od ovoga , jedna šahta koja je visočija od asvalta i nemaš više kašiku :haha:
a mozda i prve maske,hladnjaka,i jos stosta jer dok stane napravio je podosta zijana
Post je spojen: [time]1294458449[/time]
_________________________________________________
nego savo posto se mogu nabaviti cilindri za prvu hidrauliku

isključio sam maštu :D naravno da bi bilo i slijetanje ili prevrtanje kada ove sve podvije pod prednje točkove ::lose::

ajoj pošto :sta:
zavisi na šta naletiš , u Rumi su od 10 do 100 evra , širok pojam
a teško je naći 2 ista
neka srednja cijena im je oko 20-30 evrova po komadu
pa sigurno bi mu bilo veselo da spuca u neku prepreku
to 20-30€ nije puno,imal gdje u tvojoj blizini za kupiti
 
Sto neko ne postavi neku sliku kasika sto mogu da guraju zemlju i makadam a ne samo sneg.
 
jel zna neko kolko bi kostala prednja hidrulika i karan za belorusa? da li je to izvodljivo?(za kardan mislim,tj dal ima neko da to radi kod nas ili je sve na tome uradi sam i imaces ili zaboravi).
 
igordulic je napisao(la):
jel zna neko kolko bi kostala prednja hidrulika i karan za belorusa? da li je to izvodljivo?(za kardan mislim,tj dal ima neko da to radi kod nas ili je sve na tome uradi sam i imaces ili zaboravi).
oko 6500 evra, vrati se par stranica u nazad, nije zgoreg ni celu temu procitati... :cao:
 
Nazad
Vrh