Prašenje krmača

oprasila se meleskinja,4. prasenje,17 kom,119. dan.Tacna kao svajcarac.
 
Okstocin izaziva napone i dajem ga kad pocne prasenje,da ga ubrza.A dali moze da izazove pocetak prasenja,nebih znao reci.:osmeh:
 
brate ala si pametan .. nemam reci . znas li sta je oksitocin ,, kad vec pametujes ,, iznervirao si me ne znanjem .. . a da li je otvorena ,, to nema veze . vazno je ' onda oksitocin i mora da se prasi ' bravo ...
DRuže moja greška požurio sam pa sam prevideo oksitocin dajem kada oprasi prvo prase ,a za izazivanje indukcije koristm Veteglan
 
ee,, to je vec druga prica .. nemoj molim te .. cita ce neko , napravit ce neki zjan ,, ili ce da pomilse da sta ovi ovo pisu ,,,,pozz

---------- Poruka napisana u 22:23 ---------- Prethodna poruka je at 22:21 ----------

uhvatila me frka zbog ove sinoc ,, pa evo me gledam malo u cameru malo u monitor .. citaj .. forum imam jos jednu u prasilistu ,, nesto uznemirena ,, a sto termin za 2 dana .uvek je bila tacna

---------- Poruka napisana 22-01-12 u 04:47 ---------- Prethodna poruka je 18-01-12 at 22:23 ----------

oprasila landras-joksir.. 15 kom za sat i po ,,,dosta , nesto manji , ali svi su ok indenticni svi
 
a kod mene i za spas mojih pluca jer mi je dosadno pa palim jednu za drugom a ovako nemam vremena :osmeh:
 
Sinoc celu noc prasile se tri krmac, dve semenio dva puta po 14kom trecu jednom 9kom. izgleda da ce i nocas biti cucanja u prasilistu jos jedna ima mleka i sva je nervozna
 
pre tri dana jedna se oprasila za tri sata i 20min 11 komada , veceras uterao drugu u kavez treba da se prasi 02.02,2012, ova sto se prasila tri sata prasici jako krupni ka da im je nedelju dana
 
Nazad
Vrh