Prašenje krmača

saleso je napisao(la):
@tibor
sta ce ti toliko visoke ograde oko prasica jel ima neki razlog
tako je i kod mene visoka..posto su mi kavezi montazni posle samo izvadim kavez i prasice a krmaca ostaje tu....
 
@tibr jedina stvar koja mi se nesvidja je to sto moras da ulazis unutra da bi sipao hranu krmaci.Kod mene je isti princim kao kod tebe samo sto sam do zida ostavio nekih pola metra da mogu da prodjem i ubacim hranu.. :cao:
 
Ja bio kad Tibora, i da vam kazem sledece... Covek se ne sali u opste u proizvodnji.. Ima odlicne uslove.dobar priplod. podrsku cele porodice... Sve pohvale, pozdrav Tiboru i njegovoj porodici :ppozdrav:
 
Sika je napisao(la):
@tibr jedina stvar koja mi se nesvidja je to sto moras da ulazis unutra da bi sipao hranu krmaci.Kod mene je isti princim kao kod tebe samo sto sam do zida ostavio nekih pola metra da mogu da prodjem i ubacim hranu.. :cao:
Meni nije teško da da ulazim kod njih ionako moram svaku počešati po leđima.
Karalić@pozdrav i tebi i tvojoj porodici
 
Oko 17.oo pocelo prasenje, trajalo 2.5h oprasila 18 kom ( dva mrtva ),ovih 16 kom . borba za sisu.mirna dobila sledovanje antibiotika ..ustala nakon 1 sata pojela 1 kg hrane i 200 gr secera legla i prasici sisaju li sisaju.. :D :cao: :ppozdrav:
 
crni gruja je napisao(la):
Oko 17.oo pocelo prasenje, trajalo 2.5h oprasila 18 kom ( dva mrtva ),ovih 16 kom . borba za sisu.mirna dobila sledovanje antibiotika ..ustala nakon 1 sata pojela 1 kg hrane i 200 gr secera legla i prasici sisaju li sisaju.. :D :cao: :ppozdrav:
svaka cast ,neka su korisni
 
zoki !!! je napisao(la):
2il1n51.jpg

danas im je 8 dana
Post je spojen: [time]1299972909[/time]
_________________________________________________
2pzemw7.jpg

Post je spojen: [time]1299998450[/time]
_________________________________________________
xdxeo2.jpg

Post je spojen: [time]1300024022[/time]
_________________________________________________
t6s50o.jpg
Bogte koja je ovo genetika.Kako su prosarani strasno.A lepi su svaka cast samo kako se ovako prosarase.Svaka cast za vepra :ppozdrav:
 
evo moja krmaca sad se oprasila na 15.3.2011 vtoro prasenje 16 komada.vestacki osemeneta.a prvo prasenje imala 15 komada isto vestacki osemeneta.od prvo prasenje 12 zivo odbieni prasinja.a sada ima 15 zivi.jedno posle treci dan ga je stupnala.

kako da stavim slike?
pokusao sam tamo gde pise ubaci sliku ali ne se pojavila ovde

Pokušajte ovde naći objašnjenja za postavljanje slika:
http://poljoinfo.com/index.php?topic=118.0

Z.K.
 
Sinoć mi se krmača počela prasiti oko 18.30 časova. Do 01.30 časova oprasila 16 kom. (15 živih i 1 mrtvo). Teški su oko 1,7 kg po komadu. Tek malopre izbacila zadnje oststke lože! Sad sam zvao veterinara da dođe da joj da neke antibiotike da ne bih ostao bez krače i prasića! Pošto sam već tako prošao već jednom!!! :ppozdrav:
 
@savak, druze,
Pa zajebi veterinara za opste stvari... pisali smo vec na forumu...
Posle prasenja prvog praseta, das 2 kubika oxitocina, i kad izbaci posteljice, das 10-15 kubika Penstrep LA... za to ti ne treba veterinar da ti uzima pare bez veze...
 
Odg: Prašenje krmača

http://img824.imageshack.us/g/1503111413.jpg/


evo slike od moju krmacu.vtoro prasenje imalo 16komada na treci dan jedno zgazila. a juce jos dvekomada posle nedelju dana prasenje.moracu za naredno prasenje da pravim boks.sad su ostali 13.
inace slike su slikani jedan dan po prasenje.pozz svima
krmaca je melez od loksir i landras a vestacki je osemeneta so durak.
 
milanco_mk je napisao(la):
http://img824.imageshack.us/g/1503111413.jpg/


evo slike od moju krmacu.vtoro prasenje imalo 16komada na treci dan jedno zgazila. a juce jos dvekomada posle nedelju dana prasenje.moracu za naredno prasenje da pravim boks.sad su ostali 13.
inace slike su slikani jedan dan po prasenje.pozz svima
krmaca je melez od loksir i landras a vestacki je osemeneta so durak.

Milance , procitaj ovu temu, sigurno ima nesto sto te interesuje.http://poljoinfo.com/index.php?topic=4696.msg77963#msg77963


P.S. Ostatak prasica neka ti je koristan ::novac::
 
Nazad
Vrh