Prašenje krmača

MILOŠ D.T je napisao(la):
Ludi jeste li vi čuli z MINAZEL ili ZEOLIT,bre? :sta:
Ako imate plesnjivog kukuruza koristite ove dodatke! :cao:
Ma ja koristim minazel,po preporuci bas sa foruma,njemu sam isto rekao,al' sto je on duzan da me slusa?
 
n59jl.jpg
wlrmsw.jpg
danas im je 60 dana, prosek oko 21.5kg
 
pravim im koncrntrat,kukuruz ,soja(sacma),premix,detelina,stocno brasno,kvasac,stimulans
Post je spojen: [time]1300296517[/time]
_________________________________________________
Karalic je napisao(la):
Dva puta po trinaest ... Lepo, lepo, neka su korisni ::novac::
hvala druze
 
Prodao bih jednu suprasnu krmacu rase Veliki Jorksir ,znam da to nije tema za ovaj fajl ali ne mogu nikako da provalim u oglasima kako da posaljem,pa ako neko zna .....unapred se zahvaljujem.
 
B-Eli je napisao(la):
Prodao bih jednu suprasnu krmacu rase Veliki Jorksir ,znam da to nije tema za ovaj fajl ali ne mogu nikako da provalim u oglasima kako da posaljem,pa ako neko zna .....unapred se zahvaljujem.


Za koliko bi je prodao?
 
Samo da se javim da na zalost nisam uspeo da sacuvam ono cetvoro prasica, oni su odbijali da jedu i uginuli. Pravio sam za njih mesavinu mleko, secer, jaje...ali su odbijali da jedu i jbg! A krmacu nisam nikako mogao da smirim, ni injekcijama, ni batinama...ma kako ih vidi ona nasrce na njih! Cekam jos ovu trecu ne znam sta ce sa njom da bude, ali cu se za nju pripremiti po vasim savetima! Hvala svima jos jednom i javljam se nadam se sa dobrim vestima uskoro! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh