Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

@ dipl.seljanka, izvini!
cvvetic.gif
@ dipl.seljanka, izvini!:ppozdrav:
cvvetic.gif
 
Voleš jednom u životu, dal` bogatu il` sirotu - to ne bira pamet nego srce ! Uz još neke stihove Mike Antića i Duška Radovića, ovo je "baražna vatra" srpske ljubavne poezije. Dakle, glasamo za srce !
p.s. Upravo "sleteo" sa legendarnog Goča, podnapit srednje dobro, postaću i ja neki revolucionarni poeta ! Dakle,srce ,pa šta bude, sestro dipl.
 
To care tako se srce osvaja.
Znate li koja je razlika izmedju momka i ozenjenog?
Momak otvori frizider i posto nema nista ode u provod.Ozenjen otkrije jorgan i kad vidi sta je ispod ode u frizider.
Zato se ozenjeni i ugoje.
 
Pa ljubav ulazi preko stomaka.Kazu stari ljudi.Sto stariji,sve vise misle na ljubav,ocu reci stomak.:ppozdrav:
 
Veeeeeeeeeeliki pozdrav svim momcima koji se pitaju gde sam ja, dal` ce pite biti, dal` je nadjen paor cije se srce osvaja .....:osmeh:
Ziva, zdrava, za prvi maj postala tetka jednom malom Simi:ppozdrav:,na zalost ima i nekih ruznih stvari koje prate ovo veselo pa nisam bas bila za divan....jos je tako ali mislim ja i na sve vas pa rekoh,da se ne brinete puno :cvetic:
Dusko58- i kad se osvoji srce drustvo sa foruma zaboravljeno biti nece
SAMA- na moju veliku radost presli ste kolega na malo vedrije teme u odnosu na one sljive tzv. sto me raduje
Milovane64- srce i samo srce uvek slusam ,pa nek glava u zidove lupa dok moze
Crni Gruja- Grujane hvala od srca :sreca:
francuz- na zalost kako stvari stoje stvarno cete bez pite ostati ovaj put ali obecavam da cu se oduziti i odrzati obecanje -pa tek je 78-i sajam po redu::namigivanje::

i evo ponovo molim drugove iz uprave da se zarad mene ubaci i onaj smajli sto poljupce salje za svakoga od vas (ne stigujem tolike kite cveca da naberem :cvetic:)

Veliki pozdrav od srca svima a narocito gospodji iz Nisa:ppozdrav:
 
Bas mi je drago da se javi,jos da te udamo_O sljivama bolje da pricamo nego da ih stvarno bude.Mislim na ispod oka a prave nek nam rode.Nikad nista lose nisam ni pomislio,MADA je ruzno zvucalo.Sta da radim kad sam TAKI.Volim Ljude ,volim salu,volim alkohol,a zene najvise.Pozdrav svima.
Usput SAJAM nam je MRSAV. KRIZAAA
 
Nazad
Vrh