Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Bez starca nema udarca.Necu valda opet nagrabusiti?Vodimo ljubav a ne rat.Ko god zeli da se uda ili ozeni ja mu zelim svu srecu,pa nek sam posle ispasta.
Da budem jasan SALA.
 
Samo da podsetim člana sa nikom SAMA da postoje i MUŠKE SIGURNE KUĆE, nemoj mnogo da pominje šljive - možda mu i žena čita forum...:nono:

@Dipl.seljanka, može jedan ženski savet - posle 24 godine braka i troje dece? Najlakše ćeš ga osvojiti (osim toljagom:osmeh:) ako deliš njegova interesovanja (traktor, njiva, živuljke fudbal...štagod) i ako mu budeš prijatelj na kog može uvek da se osloni (da zna da si na njegovoj strani i u dobro i u zlu), muški to ne pokazuju tako lako, ali itekako cene... Posle ide i sve drugo (preko stomaka - do srca, al to videsmo da ti nije problem...). I nema foliranja, prenemaganja...takva si kakvu te Bog dao, a baš takva itekako vrediš, a malo je cura danas koje bi se bez razmišljanja vratile na selo i u tome uživale. Ja ti držim palčeve i želim jednu lepu i veliku svadbu najesen!::vino::
 
NenaNiš Majka

CV člana Foruma PoljoInfo.com NenaNiš:
Majka tri devojke od 23, 20 i 14 godina i hraniteljica dva momka od 15 i 13 godina.
Životni moto: "Ko zna zašto je to dobro..." i "Sutra je novi dan".

Živa nam bila NenaNiš
 
CV člana Foruma PoljoInfo.com NenaNiš:
Majka tri devojke od 23, 20 i 14 godina i hraniteljica dva momka od 15 i 13 godina.
Životni moto: "Ko zna zašto je to dobro..." i "Sutra je novi dan".

Živa nam bila NenaNiš

...I tašta dva zeta i, ako da Bog da sve bude u redu,:sreca: ujesen baka jednog unučeta...a sve to sa 45 godina... Nije loše, jel da?:osmeh:
 
Nije loše, jel da?
icon_biggrin.gif
vidis li sliku na avataru .. moja unuka Anchy (2) i ja :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh