Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Tacno! Sretno ozenjen. Tako se kaze. Nije bas tako ja bi zbog moje ako treba iz vatre u vodu skocio!

I u diskusiji vise necu da se mesam.
 
A gde je devojka?Ne oglasave se,izgleda da ste je poplasili :haha:Salim se,dama je otputovala u inostranstvo,lepo se javila da bi rado dosla na dan polja ZP hibrida ali zbog tog puta nije u mogucnosti. :cao:
 
Ooo crni Grujo,pa lepo sto si upoznat sa situacijom :ppozdrav:.U koju grupu Ti spadas,ozenjeni ili ne :cao:.Ja sam u ovoj prvoj grupi ::namigivanje::
 
ako je tako POVLAČENJE. treba pustiti neženje da se 'pomuče'. al kakva je to muka kada dama lepo pita , hoće da udovolji. od odgovora ni traga. pa ko se onda muči i premišlja. ne valja kada su lepe i školovane, ne valja ni kada su 'slobodne' a ne valja ni kada lepo pitaju. nekome ovde dlaka smeta!
al ajde ćutim ko riba. post je ok, rasterećuje. pozdrav!!!
:ppozdrav: :veseljak::
 
@crni Gruja
Svaka cast za mladog dedu :ppozdrav:.Tolike godine iskustva treba iskoristiti,mladje kolege treba da poslusaju i neki savet od starijih i iskusnijih kolega :ppozdrav:
 
::svaka cast:: ::namigivanje:: milina bozija...sta reci

rebeljac je napisao(la):
eto ti sad. oženjeni i neoženjeni ostaviše damu da čeka celu nedelju. valjda ih omelo ovo lepo vreme. :ppozdrav: ::samo odmor:: ::traktor:: ::novac::
ponuda, pardon, pitanje samo tako a odgovori sačuvaj bože. vode u bežaniju. svi junaci ............
i u crnu zemlju pogledaše! ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1289732679[/time]
_________________________________________________
Hvala na razumevanju , stvarno mi je zao sto nisam mogla doci, al evo me , Lesi se vratila kuci :haha:, pa se nadam da ce biti prilike za druzenje ponovo :D :ppozdrav:

rasa02 je napisao(la):
A gde je devojka?Ne oglasave se,izgleda da ste je poplasili :haha:Salim se,dama je otputovala u inostranstvo,lepo se javila da bi rado dosla na dan polja ZP hibrida ali zbog tog puta nije u mogucnosti. :cao:
Post je spojen: [time]1289757962[/time]
_________________________________________________
Bravoooooo....ziveo deda sto godina :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast::


crni gruja je napisao(la):
@rasa02
ja sam ti Raso i deda(mlad deda)...blago dedi.ha ha
 
eto sad....a ja slusam savete i pribavljam stvari :haha: :haha: :haha:
2qd4njs.jpg
prvo gedore
 
Nazad
Vrh