Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

ЖЕЛИМ ОД СРЦА СВИМА ДА ЈЕ ЗДРАВО, СРЕТНО, А БОГА МИ И БЕРИЋЕТНО ,НЕ САМО У НОВОЈ 2011-ој ,НЕГО ЈОШ ПУНО, ПУНО, ПУНОООООООООООООООООО ГОДИНА ЗДРАВО, ЖИВО БИЛИ :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: ::namigivanje:: :cvetic: :pecanje: :osmeh: ::vino:: :veseljak:: ::suncanje:: ::super:: ::traktor1:: ::000:: ::prica:: :cool: :sreca: :ppozdrav: ::svaka cast:: :D :ppozdrav: ::namigivanje::
 
Da uvek budeš dama po ponašanju, jer to vole ozbiljni muškarci. I kad si u marami ili u gumenim čizmama, budi dama. I nemoj ti da " loviš " , nego dopusti da tebe " ulove" ,dakle da muškarci imaju inicijativu. A za sve napred napisano, sve kolege sa foruma su debelo u pravu. I za gedore,i za stomak i još ponešto...
 
Prvo: pozdrav. :cao:
Drugo: jesi se odlucila:udajes se ili se zenis?Jer od dog zavisi izbor djuvegije. ::namigivanje::
Trece:Necije srce ces osvojiti tek kad te bude dobro upoznao.I obratno.Dva tela a jedna dusa.
 
milovan64 Sve to stoji ali danas se sve promenilo dipl.seljanka Ako primetiš da se nekom svidjaš a i kod tebe isti slučaj ne čekaj da ti on pridje nego buzdovan u ruke i mlatni ga u glavu vodi ga kući i nedaj mu da se osvesti jer današnji muškarci su pomalo šonje što se toga tiče.:haha::ppozdrav:
 
milovan64 Sve to stoji ali danas se sve promenilo dipl.seljanka Ako primetiš da se nekom svidjaš a i kod tebe isti slučaj ne čekaj da ti on pridje nego buzdovan u ruke i mlatni ga u glavu vodi ga kući i nedaj mu da se osvesti jer današnji muškarci su pomalo šonje što se toga tiče.:haha::ppozdrav:

:haha::haha: de mani se Zis, pa mene i ovako ima vazda jos mi samo buzdovan fali da nekog mlatim:haha:
 
NAjbolje je budi ono što jesi, al' pošto nije više vreme da čekamo da nam muškarci prvi priđu, taj prvi korak ko ti se svidja prva izvedi. :))))))
 
Ako hoćes kod nas u pomoravlje, bilo bi kandidata i to sa dobrim preporukama. Jedan radi u EPS-u, drugi je umetnik u izradi kovanih ograda, treći ima asfaltiranu baštu, odnosno nema je, četvrti ima tri Audija u dvorištu,itd, itd.... Mislim, ako ti je do preseljenja ?
 
:sta: Šošara može li malo konkretnije šta se podrazumeva pod ovom stvkom drugom?

Nije valjda da me nisi razumela. ::namigivanje::
Izbor mladozenje zavisi jesi li resila da se udas i ides kod njega da zivis ....ili si resila da se ozenis i da mladozenja dodje kod tebe da zivi ako si dobra mirazdzinka.
Ti treba da znas sta zelis od buduceg supruga.Pa prema tome i biras momka.

Ako ni ovo nije jasno nacrtacu,nije problem. :cool:


Ljubav je kompelksna stvar,a ti nisi mala,imas 32.I ne kontam kako ne umes sa xy da odaberes onog koji ti odgovara.
 
ma nema od tog biranja nista....da bi birao trebas da imas sa cime da biras zar ne Šošara?:sta:

kolega Milovane64, sto se preseljenja tice ...ja sam se za ove moje 32 godine preselila citavih 115 km , ne znam bi li uspela da se do kraja zivota preselim .... Hvala u svakom slucaju, mislicemo o tome ::namigivanje::
 
Neznam sa kojim ciljem je tema otvorena,kao ozbiljna ili saljiva,pa nemogu da se odlucim kakav komentar da ostavim
 
Nazad
Vrh