Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Dooooobar vam dan momci svima :cao: :cool: :sreca: ::svaka cast:: ::namigivanje::

HVALA ZA CVECE - RUZA JE PRELEPA :cvetic:



peto1 je napisao(la):
dipl.seljanka je napisao(la):
steta bas sto u ponudjenim slikicama nema nekih, onako zenskijih slikica pa da se zahvalim nego samo ovo :cvetic: :haha: :haha: ::namigivanje::



rekreativac je napisao(la):
nema me sat vremena a vi ispisete novu temu na sto strana mora da je nesto zanimljivo :haha: :haha: :haha:

dipl.seljanka je napisao(la):
Al stvarno bi mi znacilo da cujem neko momacko misljenje i savet
@dipl.seljanko ne treba ti vise misljenja moje srce si osvojila ::namigivanje::
Ajd posto ste svi veliki svaleri ja cu joj za poklon poslati cvece.

Post je spojen: [time]1288208989[/time]
_________________________________________________
:haha: :haha: Eto ti sad, pa sto to tako? I kod mene pise seljanka a ne paorka :haha: :haha: ageografsko poreklo-eeee to je cudo ::namigivanje::



Rale 83 je napisao(la):
Cek jel se @dipl.seljanka odlucila da se uda protiv paora :haha: :haha:
Mi u centralnoj smo obicni seljaci , ne zameri otpadamo zbog radi geografskog porekla :osmeh:
Post je spojen: [time]1288234309[/time]
_________________________________________________
U pravu si Bubu moj al sta da ti kazem kad sve znas ::namigivanje:: a dobar savet nikad ne skodi cuti ::svaka cast::


Bubu je napisao(la):
Da je doticna gospodjica/kreator teme pocela ranije da razmislja o osvajanju paorskog srca, mozda joj savet ne bi bio potreban... :haha:

Hajde da i ja dodam nesto pametno-nije sve u mirazu, hrani i poklonima. Nista se mi paori ne razlikujemo od ostalih ljudi da bi trebalo nesto posebno-samo budi ono sto jesi i koristi svoje najjace argumente i budi sigurna u sebe!!! :D
Post je spojen: [time]1288259672[/time]
_________________________________________________
Znala sam da ce mi te gedore glave doci :haha: :haha: :haha: i to komplet ::namigivanje:: :haha:


Dukanac je napisao(la):
Pa eto Rale izgleda da samo paori dolaze u obzir, mi seljaci iz centralne 100% otpadamo...
Peto je mnogo sumnjiv, oboje su iz Novog Sada, ko zna šta smera... :haha: :haha: :haha:
Ali gedore...... Ko to da oprosti... :haha: :haha: :haha:
 
Pa, dobro paorko nijedna, kako svuda stigneš tako brzo, tamo vidim da navijaš za "pogrešan" klub, kad ovde sa "debelim" odgovorom svima koji su se "napalili" kako neko reče, a kako i ne bi "žestok si tempo namentnula i počela da vrt................ ".

"Pridji k čici ..." i poslušaj savet: Pošto si već otkrila godine nemoj da se "zatelebaš" :nono: u nekog mladunca (mada oni znaju da budu žestoki "po par puta uzastopce", već da to bude neko ko' što kaže lepi Gaga u "Ko' to tamo peva" - "Tebi treba zreo ćovek, da te .....". A to konkretno znači: do 40-42 maximum!!! Ako još dodje kod tebe na imanje, to je prava kombinacija!!! Krajnje dobronamerno, sreće mi !!!
I evo za damu-seljanku četiri ruže (šmekeri znaju šta to znači). Možda u tvojoj bašti imaš lepše ?!?!


:ppozdrav:
 
@ dipl.seljanka

Stavi ti lepo oglas u rubrici ponud -potraznja pa ce biti ponuda koliko hoces a i nas ces postedeti malo ovih duhovitih odgovora.
 
@Diplomirana seljanka,prave seljanke ustaju u cik zore,a ti si ustala u podne,kome treba takva :haha: :haha: :haha:
 
Kako je ostro krenulo, ja pomislio bice svasta do kraja. Kad ono danas slabo, potpuno. Izgleda da je kraj dosao pre nego sto sam mislio. Dajte lock. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
ostalo NO COMMENT jer smatram da ne treba COMMENT :nono:
kurta_75 je napisao(la):
toshiba je napisao(la):
Bora je napisao(la):
@Diplomirana seljanka,prave seljanke ustaju u cik zore,a ti si ustala u podne,kome treba takva :haha: :haha: :haha:

Ovo je ostalo NO COMMENT :haha: :haha: :haha:


:haha: :haha: :nono: :nono:nije , nije, moram cekati pijacni dan da gedore kupim :haha: :haha: :haha:

kurta_75 je napisao(la):
Možda je dama ostvarila svoj naum :haha: :ppozdrav:


:haha: :haha: :haha: ne stigujem, ne stigujem veruj :haha: :haha: :haha:

ivan610988 je napisao(la):
Kako je ostro krenulo, ja pomislio bice svasta do kraja. Kad ono danas slabo, potpuno. Izgleda da je kraj dosao pre nego sto sam mislio. Dajte lock. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Kakva je ovo tema? :haha: vi stvarno nemate pametnija posla? Koliko sam primetio ovu temu su ozbiljno shvatili samo par clanova ostali se samo zezaju i lupaju svakakve gluposti!

@Bora covek je objasnio :D
 
kombajner je napisao(la):
Kakva je ovo tema? :haha: vi stvarno nemate pametnija posla? Koliko sam primetio ovu temu su ozbiljno shvatili samo par clanova ostali se samo zezaju i lupaju svakakve gluposti!

@Bora covek je objasnio :D
Matić je napisao(la):
To je samo još jedna tema u nizu u kojoj baš i nećete naći nešto pametno da pročitate.
mirmag je napisao(la):
Matić je napisao(la):
To je samo još jedna tema u nizu u kojoj baš i nećete naći nešto pametno da pročitate.
Bravo....bas to sam hteo da napisem....

::svaka cast:: Nek ste vi meni zivi i zdravi jos sto godina :ppozdrav: al i ako je tako , neka je, treba se nekad opustiti i nasmejati malko, zar ne :sta: :haha: ::namigivanje::
 
:cao:
dobar dan
da se i ja upišem na ovoj temi,
jeste da sam hobi-paor ali sam i momak još uvek tako da ako je konkurs u pitanju uzmite i moju kandidaturu u razmatranje ::namigivanje::
 
@ slavkos

slavkos je napisao(la):
:cao:
dobar (dan)
da se i ja upišem na ovoj temi,
jeste da sam hobi-paor ali sam i momak još uvek tako da ako je konkurs u pitanju uzmite i moju kandidaturu u razmatranje ::namigivanje::

Kodnas u NS se u ovo vreme kaze Dobrojtro.
 
peto1 je napisao(la):
Samo se vi sprdajte na moj racun Al pogledajte odakle smo mi oboje iz NS. ne idemo u Temerin da jurimo devojke mesto fakulteta.

Bolje da jurim devojke i na kraj sveta nego da izigravam onlajn-Kazanovu. Nema ništa od sajber-udvaranja, i to još na neviđeno! :haha:
 
Nazad
Vrh