Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Umesto da se uozbile onu prave dinastiju. Trce za devijkama stiskaju tastaturu ko da im je verenica.
 
nema me sat vremena a vi ispisete novu temu na sto strana mora da je nesto zanimljivo :haha: :haha: :haha:

dipl.seljanka je napisao(la):
Al stvarno bi mi znacilo da cujem neko momacko misljenje i savet
@dipl.seljanko ne treba ti vise misljenja moje srce si osvojila ::namigivanje::
 
steta bas sto u ponudjenim slikicama nema nekih, onako zenskijih slikica pa da se zahvalim nego samo ovo :cvetic: :haha: :haha: ::namigivanje::



rekreativac je napisao(la):
nema me sat vremena a vi ispisete novu temu na sto strana mora da je nesto zanimljivo :haha: :haha: :haha:

dipl.seljanka je napisao(la):
Al stvarno bi mi znacilo da cujem neko momacko misljenje i savet
@dipl.seljanko ne treba ti vise misljenja moje srce si osvojila ::namigivanje::
 
dipl.seljanka je napisao(la):
steta bas sto u ponudjenim slikicama nema nekih, onako zenskijih slikica pa da se zahvalim nego samo ovo :cvetic: :haha: :haha: ::namigivanje::



rekreativac je napisao(la):
nema me sat vremena a vi ispisete novu temu na sto strana mora da je nesto zanimljivo :haha: :haha: :haha:

dipl.seljanka je napisao(la):
Al stvarno bi mi znacilo da cujem neko momacko misljenje i savet
@dipl.seljanko ne treba ti vise misljenja moje srce si osvojila ::namigivanje::
Ajd posto ste svi veliki svaleri ja cu joj za poklon poslati cvece.

 
Samo se vi sprdajte na moj racun Al pogledajte odakle smo mi oboje iz NS. ne idemo u Temerin da jurimo devojke mesto fakulteta.
 
Rale 83 je napisao(la):
Cek jel se @dipl.seljanka odlucila da se uda protiv paora :haha: :haha:
Mi u centralnoj smo obicni seljaci , ne zameri otpadamo zbog radi geografskog porekla :osmeh:

Rale brate to moras nju licno da pitas. A posto smo mi iz NS moda smo i komsije ko zna, pa dok se nakanite da je zaprosite moze se naci neki blizi kao na primer Mali meca i on je iz NS.
 
Pa eto Rale izgleda da samo paori dolaze u obzir, mi seljaci iz centralne 100% otpadamo...
Peto je mnogo sumnjiv, oboje su iz Novog Sada, ko zna šta smera... :haha: :haha: :haha:
Ali gedore...... Ko to da oprosti... :haha: :haha: :haha:
 
Da je doticna gospodjica/kreator teme pocela ranije da razmislja o osvajanju paorskog srca, mozda joj savet ne bi bio potreban... :haha:

Hajde da i ja dodam nesto pametno-nije sve u mirazu, hrani i poklonima. Nista se mi paori ne razlikujemo od ostalih ljudi da bi trebalo nesto posebno-samo budi ono sto jesi i koristi svoje najjace argumente i budi sigurna u sebe!!! :D
 
JBT, nisam se skoro ovolko nasmejao slatko... Bilo je extra komentara al najvise mi se svideo onaj sa hibridom kukuruza. Al da dam i ja jedan savet. Mani se Paora nego gledaj da osvojis nekog fudbalera ili profitera... ::novac:: ::novac:: ::novac::
 
Nazad
Vrh