Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Sta mislite dali je bolje uzeti nov IMT 549dv ili YTO 454 a mozda i YTO 554. Kakav je kvalitet novih imt traktora spram YTO? U radu kako su se pokazali ovi kinezi vidim da imaju 8 brzina? zanima me dal su dobro rasporedjene. I kakva je potrosnja tih traktora? Taj traktor bi zamenio imt 542 koji je do sad obavljao te poslove.
pozdrav
 
Dolovac je napisao(la):
toshiba je napisao(la):
To rade uglavnom cigani iz Dolova i te okoline...
Jeste,nazalost ima jedna grupa,koja truguje sa malim traktorima 539 najcesce i posle te vodaju na jos tri mesta(uglavnom su to jedni te isti) a to im je bedna fora 2005 godiste 1500e hitno ::lose:: ::lose::

Ima i u Crepaji ljudi koji to rade, kao, cine ti uslugu :nono:
 
octavianb007 je napisao(la):
Pozdraw swima,
Hteo bih neki sawet oko kupowine nowog rusa 82.Sa 1000E popustom od drzawe i 25% kesowine a ostalo u 4 rate bez kamate.Stric me smara da ga kupimo pa me interesuje misljenje .....Da li je neko kupio ? :bravo:
ja sam uzeo traktor 1025 ali ternutno nema traktora na lageru,pa cekam da stigne prodalo se sve,a i nije na 4 rate nego 5 rata od ucesca 25 % i 1000 eura jeftinije za sve modele :ppozdrav:
 
dajte savet razmišljam da kupim mtz 552 ili 82.1 nešto do 6000.koji je bolji?kakvi su im menjači?i motori? koji je bolji jedan traktor za sve poslove?
 
skal je napisao(la):
dajte savet razmišljam da kupim mtz 552 ili 82.1 nešto do 6000.koji je bolji?kakvi su im menjači?i motori? koji je bolji jedan traktor za sve poslove?
pozdrav. mislim da je bolje kupiti zetor ili ursusa :cao:
 
@ skal

Pozdravljam što si rešio da kupiš MTZ, a po mom mišljenju je u prednosti 82,1 zbog reduktora i većeg izbora brzina, dok na MTZ-552 imaš "samo" 9 brzina. Ti znaš koja je namena traktora, ali ako nameravaš sa tim traktorom vući berač, anda svakako 82,1 ili neki drugi sa većim brojem brzina.
 
tutun je napisao(la):
Pozdav ljudi ! Da ne bi otvarao drugu temu mislim da moze i ovde.
Naime, da li neko od vas zna u cemu je fora sa oglasima u kojima prodaju 539 , 2005 god. sa prikolicom i plugom za 1500 jevrica ? Ili 539, 2004 sa kosom i frezom za 1400 evra?
Neka prevara jeste ali se ja i zet ubismo razmisljajuci koja? Nama je jedino palo na pamet ono " sad sam ga prodao, ali kad ste vec tu ajde da vidite ovo ( neki preskupi krs ). " Ne vidim kako bi nas drugacije zeznuli jer jedino mozemo da puknemo pare za gorivo (put).
SVE OSTALE IDEJE SU DOBRODOSLE !!!!
539, 2005, freza, kosa, prikolica 1500 €. 064
skinuto iz novosti oglasa
tu nepise da je 539 za te pare nego je prikolica za 1500 e :haha:
 
tačka 1,ti je 82ka sa velikom kabinom,bez fine hidraulike i sa mehaničim volanom sa hidropojačivačem kao 82ka,zavisi zašta ti treba
 
jedan traktor za sve znači od oranja pado kraja posla osim branja kukuruza,
 
mindjušar je napisao(la):
tačka 1,ti je 82ka sa velikom kabinom,bez fine hidraulike i sa mehaničim volanom sa hidropojačivačem kao 82ka,zavisi zašta ti treba

moj 82.1 ima hidro volan! sa klipom.
 
Nazad
Vrh