Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Nikola.KV je napisao(la):
Danas sam gledao nekog Univerzala.Bez papira 1550e.Ima raznih lomova,preprodavac, 533 od 2300-3200,539-3300 pa gore,R 60-3200,Store 2700 :sta:



540 2200 crko motor,uradiš i znaš šta imaš
 
Imt 540, 542 nebih preporucio.
Tezi su za rad, pogotovu za okretanje. Malo snage za tu masu.
Manji traktor Imt 539 neprevazidjen u svojoj klasi.
 
Tako nesto ce izgleda i biti.Koje su realne cene za njega,do '90god? Vidim nesto od 2000-3500e,Jel to-to?
 
Da to je to. Cena oko 3000e je ok pod uslovom da je menjac, motor, hidraulika i gume u dobrom stanju.
 
Moze se reci.
Gledano po snazi uz malo doplate moze se uzeti i neki jaci traktor, ali ipak 539 opravdava taj novac.
Za manje povrsine, je odlican.
 
Imam par prijatelja gore kod vas,pa cu traziti.Ovde traktore ubiju losi uslovi rada-teren,lose odrzavanje,a gore moto casovi.Al bolje kvalitetan rad,nego ovakvo lomljenje.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@Nikola.KV
Ima jedan dobar u temi FENDT (str. 42), slika je sa nekog sajma. Jeste da ima gusenice ali niko nije savršen. :haha:
Kad ga kupiš dolazim na piće i donosim pečeno prase. :ppozdrav:

Zorane, za taj ga ni pljacka banke ne bi potkrpila
 
Treba mi mala pomoc.
Koji traktor bi mi preporucili 8.000-10.000 evra, 70-90 ks ? :sta: :sta:
 
Pozdav ljudi ! Da ne bi otvarao drugu temu mislim da moze i ovde.
Naime, da li neko od vas zna u cemu je fora sa oglasima u kojima prodaju 539 , 2005 god. sa prikolicom i plugom za 1500 jevrica ? Ili 539, 2004 sa kosom i frezom za 1400 evra?
Neka prevara jeste ali se ja i zet ubismo razmisljajuci koja? Nama je jedino palo na pamet ono " sad sam ga prodao, ali kad ste vec tu ajde da vidite ovo ( neki preskupi krs ). " Ne vidim kako bi nas drugacije zeznuli jer jedino mozemo da puknemo pare za gorivo (put).
SVE OSTALE IDEJE SU DOBRODOSLE !!!!
 
U pravu si što se tiče tvog i zetovog zaključka ali zna da bude i mnogo gore odnosno da te ceo dan vodaju tamo vamo i još na kraju da platiš ručak u kafani i njima dnevnice što su gubili vreme.Ja vam ne bih preporučio da idete tamo. :cao:
 
Ovo mi liči na one iz Novosti Oglasi,koji su baš sa tim cenama,i na početku oglasa,nepoštujući abecedu,vidi se odmah da nešto jako smrdi :udri: :udri:
 
bio sam u slicnoj situaciji kad sam kupovao tarup,u oglasu sam nasao tarup poljosproj 2 reda malo radio ocuvan u dobrom stanju i smesna cena nekih 300e,a kad sma otisao da pogledam a ono krs,sav hrdjav nozevi fale,tockovi od stojadina...i ja recem prodavcu sta je ovo,a on samo pa vidis i sam,ja se samo slatko nasmejao i posao kuci,a presao sam nepunih 200km u oba smera.
tako da ljudi pazite sta kupujete,i neverujte sumnjivim prodavcima! :nono:
 
Bili neki moji selci da gledaju te traktore.Vodali ih po okolini Panceva,Deliblata,ko mecku Bozanu.Pokazivali sve same grobove,a za taj iz oglasa rekli da je 'malocas prodat'.Neki hteli da ih biju,i ove i one,jedva se otkacili budala.
 
Nazad
Vrh