Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
a šta fali 552 zar neće zetor u oranju dase malo više greje nije nezniji:haha:
 
sasak to ti je laka odluka, ako zelis da " sahranis " traktor onda zetor, a ako hoces traktor koji promeni tri - cetri generacije vozaca onda rus. Ja bih uvek radije uzeo rusa, mada ni zetor nije za podceniti mocni su samo uzmi 7045 30 % je bolji od 7011
 
velja imt 540 je napisao(la):
pa jel rus 552 ima 52 kw ili 52ks
552 mtz koliko mi se cini ima oko 65 ks
Post je spojen: [time]1290379097[/time]
_________________________________________________
Ja kupih bm volva batina od traktora 130 ks .Uzorao ja sa njime oko 75 jutara u protekle dve nedelje i gle cuda u odnosu na mtz 82 trosi volvo jedno 12,5 l d2 po jutru u proseku i to postenog oranja dok rujkan isto ove godine pre nego sto sam ga kupio trosio jedno 16 do 17 litara d2 po kj.
Jeste da je star ali ide i udoban sto je naj bitnije za mene
 
bokib je napisao(la):
sasak to ti je laka odluka, ako zelis da " sahranis " traktor onda zetor, a ako hoces traktor koji promeni tri - cetri generacije vozaca onda rus. Ja bih uvek radije uzeo rusa, mada ni zetor nije za podceniti mocni su samo uzmi 7045 30 % je bolji od 7011
Znam da je 7045 jaci od 7011,ali i skuplji je od 7011,nemam ::novac:: za 7045,za 7011 bi se skupilo,moze i u losijem stanju pa bih ga sredio...
 
SasaK je napisao(la):
bokib je napisao(la):
sasak to ti je laka odluka, ako zelis da " sahranis " traktor onda zetor, a ako hoces traktor koji promeni tri - cetri generacije vozaca onda rus. Ja bih uvek radije uzeo rusa, mada ni zetor nije za podceniti mocni su samo uzmi 7045 30 % je bolji od 7011
Znam da je 7045 jaci od 7011,ali i skuplji je od 7011,nemam ::novac:: za 7045,za 7011 bi se skupilo,moze i u losijem stanju pa bih ga sredio...
pozdrav svima. zavisi za sta ti treba ja bih ti preporucio zetor 8045 jeftiniji a jaci od 7045 o belorusu nemoj razmisljati pogotovo ako ces ga ti voziti :cao:
 
ako je za sumu, onda ursus jer je dugacak i jako dobar za takve terene, a mozes da radis i sve poslove sto se tice obrade zemlje
 
Nisam neki ljubitelj IMTa ali je komša jedno vreme imao 565 dv, mnogo je bio dobar. Ne znam samo da li se uklapa u 5000 e.
 
zdravo svima :cao:,zainteresovan sam za kupovinu novog traktora 160-200ks,za rad sa gruberom od 3m,na dubinu do 25cm,dosta mi je oranja,neznam za šta da se odlučim,a da se ne pokajem posle,dilema se odnosi i na gruber,ima li ko pametan da pomogne?
 
Nazad
Vrh