Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
pa tesko je naci KVALITETNE delove za taj traktor,zna se da u srbiji vlada mala privreda i da su delovi "extra kvaliteta" ...jedino ako pasu iz nekog MF-a ...ovo novo je uzas...
 
Za te traktore nema delova iz male privrede, ima nesto iz Indije a sve ostalo je proizvedeno u fabrici IMT! Mi se snabdevamo samo sa originalnim delovima preko ljudi koji saradjuju direktno sa fabrikom...
 
2dqu7on.jpg
1zc2v55.jpg

Kakva su vasa misljenja o ovom traktoru ima 4000r.h. njegov broj je 7610 sve je uradjen u colovima. Ja sam dosta zagrejan za ovaj traktor. Samo me muce te mere u colovima. Gde kod nas posle da nadjem sraf za njega , a kako i gde delove? Pozdrav svima. :ppozdrav:
 
bogami...nije los..moze da prodje jes' da se meni ne svidjaju torpedo traktori ali ovaj je dobar....
 
nemam pojma mislim nema razloga da mi se nesvidjaju ali ih nikad nisam vozio pa ne znam ni kakvi su ali cujem da su spori
 
ivan 533 je napisao(la):
nemam pojma mislim nema razloga da mi se nesvidjaju ali ih nikad nisam vozio pa ne znam ni kakvi su ali cujem da su spori
Nisam ih ni ja vozio, al kad me uvati zima a još nije sav posao gotov pa svaki dan treba da ispuštam vodu iz traktora :udri: , veruj mi nema dana da ne pomislim na njih i vazdušno lađenje ::namigivanje:: :D Neznam kako stoje sa delovima ovde , jer fabrika ne proizvodi traktore valjda od 96-97?
 
Pozz,da li zna neko da mi kaze nekog ko uvozi traktore iz inostranstva a prodaje ih ovde,zanima me Massey,Case,fendt oko 95 godista.
 
nikola94 je napisao(la):
koji traktor kupiti oko 120ks pare nisu problem:haha: :sta:
daj meni pare ja znam šta bih kupio ali nemam ::novac::
Post je spojen: [time]1284320996[/time]
_________________________________________________
clas-a sa đon dirovim motorom
 
ja imam 2 johana pa sam mislio da uzmem jos jednog oko 120 ks.....dali neko zna koji model je oko 120ks i koliko je para ::novac:: ::novac::
 
Nazad
Vrh