Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Zanima me kako su se pokazali zetori super 50 ? Imam ponudu da uzmem jedan , pa me zanima vase misljenje !
Kakvi su potrosaci, na sta treba obratiti paznju pri kupovini, sta im je boljka (ako je ima ) i td.
Sto vise vas pomogne to bolje , znacu na sta da pazim kad odem da gledam makinu.
Hvala unapred !
 
To su jako stari traktori, mislim da ih nema niko na forumu, zato nema ni odgovora. :ppozdrav:
 
zelio bi da kupim traktor od 65 do 75 ks
dali ima koji da se kupi ::novac:: do 15000 eura
 
tutun je napisao(la):
@Tutun,ja tog Zetora nisam imao,ali sam slusao da su jako dobre masine.Ima ih dosta u ponudi,ovde ne,ali otvori Novosti oglasi,uvek bude bar jedan ako ne vise.E sad,to su dosta stari traktori.moze da se nadje u solidnom/ispravnom/stanju od 1000-1500E ::novac::
 
Vladimirac dooobra,ali bas dobar za 1200-1300e,uzmes prikolicu neku za 600e,plug 150,drljaca 150,prskalica 200e,rasturivac vestaka 150-200e,spartac za kukuruz 2 redni 200e dobar i to je to za pocetak. :cao:
 
Moze i to ako ih ima,kod nas ih skoro i nema pa ne znam sta da kazem na to,znam da je fercika skup u p.m. a vlajko je duplo jeftiniji a moze i on da uradi.
Ne znam koja je cena TD 45ks ??
 
Tako sam i mislio to je sve van dometa 45,imt 54x mada su to kod mene najgori traktori 1 brazda malo 2 puno... ali je u njegovom kraju ja mislim laksa zemlja pa bi mogao 2 brazde,ali to probija budzet.
 
Svi hvale Ursusa 335 a i Vlatka,njihove cene su od 1500-2000 koliko vidim po oglasima koje komsija pretrazuje za to,a ako se trazi duze verovatno moze i koji evro dole
IMT je skup za svoj kvalitet kao golf kod kola
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@tutin
Zašto te baš taj zanima?
Zbog budzeta. Nesto do 1500 evrica ili + /- 200 e. A cini mi se da za te pare jedino to mogu da uzmem ili mozda 558 u losijem stanju .
Mada, otvoren sam za predloge i sugestije ! Ima li preko Morave nesto interesantno ?
 
Nazad
Vrh