Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Zetor je zakon, moj Zetor 4718 ima 35 godina i dan danas radi kao sat. Nikad se nije pokvario, samo redovno održavanje. Potpuno je ispravn do najmanji sitnica. Radi mu čak i obrtomjer još uvijek.
 
ja polako skupljam pare za traktor nov imam 50 evra pa polako kupicu ga za 35 god a tad cu da budem cicica sa stapom
:spavam: :spavam: :spavam:
 
mladja kg je napisao(la):
ja polako skupljam pare za traktor nov imam 50 evra pa polako kupicu ga za 35 god a tad cu da budem cicica sa stapom
:spavam: :spavam: :spavam:
Bitno je da imaš početni kapital! Za 35 godina skupit će se nešto.
 
Ako si pušač ako ostaviš duvan i svaki dan ostaviš u stranu cenu jedne paklice cigareta za 20-tak godina sakupićeš za IMT 539
 
@duki78

Mislim da clan Sandor moze da ti da najbolji odgovor na ovo pitanje, jer u svom posedu ima jednu proximu. Kod mene u kraju ih nema. Kolege sa hr foruma su manje vise zadovoljni sa njima.
Pozdrav
 
Treba mi traktor do 3500 eventualno 4000.-do 70 konja(prednost Zetor,Štore,Univerzal-ako neko ima neku ponudu.
 
jbg to si trebao ranije da pitaš sad je gotovo već kad si kupio nek te dobro služi a dobar je što da nije ako je ispravan i nije iznjakan biće ok
 
e pa onda ne treba ni da pitaš jel dobar nego da se dičiš i ponosiš i da te dobro služi i bude koristan srećno druže
 
Nazad
Vrh