Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
evo mog johan deere:
346p668.jpg

jiym1c.jpg

2cd96b8.jpg

25u5pj8.jpg

2d2hjqw.jpg

10zsn6h.jpg
 
ja ga imam 6 godina i zamenjena je jedna lamela a sa prenosom nemam za sada nikakvix problema orem sa dvobraznim leopardom i vucem drva iz sume mada je malo brz za zmaja222 ostalo radi ko zmaj.
 
imam jedno pitanje za sve i zamolio bih vas za sto vise odgovora.Ja se bavim proizvodnjom malina,kupina i sljiva. Imam motokultivator,kosilice,testere,kopacice,sve nasledjeno... Treba mi neki traktor da uzorem godisnje 1h pasulja i da doteram kuci iz sela 4-5 prikolica drva. Zanima me za kolko para mogu da kupim traktor sa prikolicom za tu svrhu. Iz navedenog pretpostavljate da mi se ne isplati da kupujem ni neki jak niti nov vec za sto manje para. Hvala vam unapred..POZZZZ :cao:
 
Bilo koliko malo kostao oplatice ti se u narednih 50 godina. Bolje nek to uradi mesto tebe neko drugi za sitne pare.

To ti je ko da koljes krmacu za po kile mesa.
 
Realno ako je samo za ta 2 posla treba mu 15g da se otplati.
Kupis traktor npr za 2000e pa moras uloziti jos 200,onda on pocne da trosi ulje,filtere.gorivo pa i to placas,pa za koju godinu stignu i gume za zamenu... skup je to sport.
 
Pa još kad stoji pola godine da se ne pali, pa crknu akumulatori, pa neće da upali jer je dugo stajao, pa zapeku kojekakve ručice od stajanja itd,itd....
 
w1t3d.jpg

Post je spojen: [time]1274725927[/time]
_________________________________________________
Milose ovo je deo od beraca sto si trazio...
 
Nazad
Vrh