Pneumatske sejalice za kukuruz

Nikola drage bolje bi da ti pomognem , ali ovde u CH nema puno sejalica za kukuruz. Godisnje jedva uspem da kupim 2-3 sejalice. Dok za zitarice ima ih na svaki korak.
Moram da te ispravim, i kukuruz je zitarica.
Ti si verovatno mislio na sejalice za psenicu, ili stna zita.
 
Marko, još nisu stigle slike i podaci od te sejalice?
Baš me interesuje šta je to.
Da nije to neki poznati evropski proizvođač, ali druga trgovačka marka za vanevropsko tržište?
 
Zašto neće stići?Da ih nisu presreli pljačkaši slika uz put kada vi to znate?Za vašu informaciju stigle su i kolezi Branku su upravo poslate na studije i ocenjivanje pa kada prođu to biće postavljene i ovde u ovoj temi.
 
Strpljenja malo.Rečeno je da postoji problem sa softverom i lepo je obeležena slika na kojoj postoji problem a Brankova struka kaže da se može rešiti a dat mu je i detaljan opis problema na FR jeziku pa mislim da će malo potrajati dok ne pokapiramo sve.
 
Daj mi tekst da ti prevedem . A za ostalo ne mogu da pomognem. U informatiku sam slab.
 
Ima problem. Nije to uopšte na FR jeziku, nego neki nordijski, švedski, ili norveški. Google translate prevodi nerazumljivo.
A i slike su stigle u jako lošoj rezoluciji. Daj ti piši tom čoveku da ti pošalje slike koje su boljeg kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Steta , taman sam hteo da pokazem kako sam dobro savladao jezik za oce 5god civota kao emigrant.
 
zavrsen remont sijacice,samo neznam kako da postavim slike
 
pozdrav ljudi! naleteo sam na IMT 634 454 cetvororednu pneumatsku sejalicu, polovnu i trenutno imam para samo za nju, sta mislite jel to dobra investicija? nemam mnogo svoje zemlje, ali radio bi usluzno sejanje
 
Pre 15-ak godina kupio sam takvu sejalicu,novu.Nisam imao nikakvih problema,samo sam jednom promenio nazubljeni kaiš.
Doduše,nije puno ni sejala,15-20 ha godišnje.Zadovoljan sam,u svakom slučaju.
E,sad sve zavisi u kakvom je stanju ta koju želiš da kupiš...:cool:
 
ja iman imt pneumatsku i mnogi kod mene je koriste i svi zadovoljni mada ima i nodetove i iste su nema razlike kada kazem imt mislim na novije ne na one sto izasle pre 20 i kusur godine
 
Nazad
Vrh