Pneumatske sejalice za kukuruz

Dragane sigurno si mu uterao strah u kosti kao konkurencija !!


@Matic ako ti treba pomoc oko F jezika mogu ja ici odlicno se sporazumevam rukama i nogama. :osmeh:
 
Verujte mi da ne znam ništa.Večeras sam tek dobio ponudu a nije da mi treba takva sejalica jer već imam pneumatsku ali reče da će biti dosta povoljno pa ako hoću da mi uveze.Tražio sam i ja kao blesav po netu pa ne nađoh pa sam zato i pitao ovde d ali je neko čuo za tu marku.N.A nije problem samo da odemo lako ćemo se mi isparlati sa njima.
 
A možda Nehermann nije proizvođač već samo robna marka čije se "nalepnice" postavljaju na nečiju sejalicu :sta:
 
Možda i jeste,ko zna. :sta: Reče da ima gomilu kojekakvih kablova i žica na njoj i da sve ide na dugmice.Sutra ću tražiti da mi nabavi slike ako može.
 
90% trgovaca koji se bave ovim poslom ne poznaju marke masina. Pojedini kupuju prema boji , neki kupuju samo kad su u dobrom stanju , a nebitno koja marka , ima koji traze da je jeftino , pa makar ta masina ima i 100god nema veze.
 
NA jel ti gledaš trenutno na RTS 1 film "Beogradski Fantom" pošto si stalno off line a stalo izleću tvoje poruke :haha:
 
Ne gledam ga zdravo dosadan film,a nisam ja off samo sam sakriven. :osmeh:

Jel moze ta sejalica da seje i ona sitna semena kao za repu,luk i sl ??

---------- Poruka napisana u 23:19 ---------- Prethodna poruka je at 23:17 ----------

90% trgovaca koji se bave ovim poslom ne poznaju marke masina. Pojedini kupuju prema boji , neki kupuju samo kad su u dobrom stanju , a nebitno koja marka , ima koji traze da je jeftino , pa makar ta masina ima i 100god nema veze.
Kol'ko vidim i ti spadas u 90% jer sam rece da slabo divanis strane jezike,oko ove marke ne znas ....
 
Pocerina to se i ja brinem ako ne daj bože ulete miševi i parcovi u te silne žice ja se mogu slikati ili odmah uzeti štrik i na tavan.N.A nemam pojma.Šaljem ti njegov broj na p.p pa se informiši oko zamene i toga šta sve može da seje i kako.
 
Ne ja sam u onih 10% sto znaju , jer imam tebe kao savetnika.

Samo se ti meni smej , a nemas pojma ko ovde skuplja te masine. Ja sam najmladji koji se bavi ovim poslom ovde.
 
Dragane da ih ne skupljaju Mindže Kornjače?
Pocerina neću da uzimam ako je nešto svemirsko,treba ceo vek da radim za neke sitnice na njoj,nema fala.
 
Po meni bi dobra ultrazvučna zujalica rešila problem. Možda se i pozabavim ovim pitanjem kad završim tekuće projekte.
 
Matiću, pitaj ti njega dal' on tebi može dovući samo sejalicu bez te elektronike. Za sejalicu mehanički delovi mogu da se naprave a ko će da zameni elektroniku, još ako je zaliven u plastiku.
 
Nazad
Vrh