Pneumatske sejalice za kukuruz

Bio kod nas neki povrat za strojeve i akd reko pitam za majevicu dva reda gumeni kotači, kutije za veštak, aluminijski aparat cijena 5000 eura 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
E bogte mazo da mi neznam kakav povrat dadu ne vrijedi bila je ni 4000 eura.
Luđaci
 
Diskosna ali tipa Magice,ove sa disk-raonikom samo u tvrdo ako je mekano i vlaznije problem,vade mokro pa se lepe gumeni tockovi,ide plitko njace drka,rije kao svinja.Raona tu bolje seje.
 
Ciji su najbolji tarni prstenovi za nodet-olt

original olt..... samo oni sjednu kako treba, sve drugo što sam uzeo, nesjedne, i jako pritišće ploču......

istina, ima boljih sijačica od olt psk, al su preskupe, osim onih koje siju direktno..... one se jedino isplate, ovo drugo je bacanje novca..... kad bi netko napravio test, od 10 pneumatskih, na istoj parceli, i da se važe prinos i vlaga, kukuruza i suncokreta, pa da se onda vidi koja je bolja..... i isplativija
 
Ja sam to uzimao u metalorad odzaci i nisam imao problema


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Laksa ali ne dosta i MT ima bolje resenje tockova,klasicne kao Nodet izmedju baterija,Magica i ostale sa istim sistemom pogonskih tockova imaju problem na neravnom,iznad kacenja toplinga su,
 
Ja sam to prosle godine menjao i nisam imao nikakvih problema posle montaze

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ima li neko iskustva da li mogu ploče za soju 120 rupa na Majevica Lara sijačicu? I da li ima neko tabelu rasporeda podešavanja rasporeda u redu za te ploče ili kako se izračuna? Unaprijed hvala

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Koje onda odgovaraju? Znam da u katalogu ima raspored sjetve za ploče 100 rupa.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Koja od ove dvije tabele je tacna? Prva slika je sa sijacice, a druga iz knjige.. Ploce sa 22 rupe.. Ne znam po kojoj da racunam broj biljaka po hektaru..
https://postimg.cc/s1B0yV7H]

F123-F81-C-DFF3-4-F8-D-8653-3-DE388-C66380.jpg
[/URL][/url]
 
Nazad
Vrh