Pneumatske sejalice za kukuruz

Iskreno nisam zvao mislim da je sad vec kasno a i neznam sta bih trebao pitati i sta pogledati ako budem isao da gledam najlepse bi bilo kad bi bio neko tu iz komsiluka da to snimi
 
Izgleda da se neko od kolega ponovio posto je kako kaze covek prodata jutros ranom zorom

Послато са 21061119DG помоћу Тапатока
 
Kako namestite
razmak izmedju nagaznih točkova?
Kada se gleda od pozadi,da li je dovoljno da razmak bude u širini raonika,ili može i malo šire od toga?
 
Maximalno razvuceni tockovi,i jos sam ih prosirio sa flahom,sto manje da tonu.Vidim kod mene puno njih skupili tockove i prave vagase kao da je tomovinkovic prosao sa plugom 🤣
 
20220401-104126.jpg

20220401-104144.jpg

Slikano negde, Nodet sejalica.
 
И онда нодетка голо го,вно и не ваља. А ова кукавица само што до сетвене плоче није дошла.
 
@Matić Nemam diskosnu,imam raonicno sr.... ,tj u mom slucaju nodetka ,sto pitas ?.Ja necu hvaliti nesto sto je ocigledno lose samo zato sto to imam u dvoristu,za razliku od mnogih drugih.Oh,masina se odrzava sasvim normalno kao i sve ostalo, ali da je hvalim necu sigurno,nema potrebe da lazem samog sebe a i druge kako je to dobra masina.Kajem se sto kad se kupovala sejalica nisam uzeo jednu planter tip koja se prodavala u istom selu,nesto skuplja je bila,stanje slicno,ulaganja nista posebno,nzm jel bila nodet planter ili kako tacno se zvala,ali imala je lancani pogon ploca i diskosne otvarace ispred raonika.Sto opet nije prava diskosna,ali je dalekooo bolje od jeb..solo raonika,jeb.. ga i ko ga izmisli.
 
Pitam onako, čisto informativno.Takođe sam pi.deo na Olt pneumatsku sejalicu jer nije mogla da useje u tvrdo pa sam je prodao i kupio Majevicu.Dosta je sposobnija jer ima teže baterije a pecam neku full diskosnu pa kada naleti uzeću i nju da probam šta kaže.
 
Nazad
Vrh