Pneumatske sejalice za kukuruz

Zbog toga što nije jednaka dubina pripreme i što je baterija sama po sebi laka pa kopira konturu setvenog sloja.
 
Tu joj diskosna jeb.. sve u sesnaest,i zato da mogu kupio bi je vec sutra a nodetka u oglase.To sto ona seje precizno po razmaku u redu mi znaci skoro pa nista.
 
Majevica useva u tvrdo ali opet u beton tvrdo ne može dublje od par cm a tamo gde je meko ona bukvalno ore i razgrće zemlju toliko da pravi bankove.Pišem za klasičnu sejalicu sa raonim ulagačem a kod modela koji imaju i disk pored raonika usevanje u tvrdo bi trebalo da bude bolje.
Ove nove diskosne sejalice zahtevaju tvrđu pripremu da bi setva išla kako treba.
 
Zadovoljan sam setvom samo što u mekom pravi kanale skroz bespotrebno pa će dobiti pred točkove kada vašar krene sa radom.Ako ništa drugo bar će biti kompletnija kada se bude prodavala jednoga dana. 😂
 
Nema ništa bez vašara u Rumi.Meni su neki koji imaju Majevicu predložili pred točak pa ću nabaviti.
Sta vam je pred tocak, jel ovo?
e7f3de939dbd77df1a754a6df1507e1b.jpg
 
Зашто има празних рупа да не ухвати семе код сетве соје са плочама од 88рупа,да ли је гужва па нема места?
Вакум није јер сам сејао кукуруз и држи семе на леру,скидачи подешени.
 
Нове су плоче могуће да су они шта да радим да их скинем брусилицом
 
Ako je krupno seme onda hoće da bude problem da stane u red a takođe i previše mešača hoće da pravi problem pošto se ploče brzo okreću.
 
Рубин он није тако крупан а скинућу мешаче оставићу пар па ће видимо
 
Nazad
Vrh