Pneumatske sejalice za kukuruz

1ed202e137666af45609ef34b368d966.jpg



Ovo treba da odradi posao!
Samo cenu nigde ne mogu naći


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Siguran, kod mene tako pokazuje u E položaju za 540 treba 1700 obrtaja motora, u onom drugom položaju i više.
 
I ja bih se slozio sa zeljko025, kod mene na 540E sa ~1500 obrtaja motora se dobija 540 obrtaja kardana.
 
Sta si zakreno te nagazne tockove,nema zemlje da zagrne seme ili sta...

Uvek ode dosta kada je krupno seme,Pelikan je krupan.
 
Trebas nabaviti po jedan (mislim da je dovoljno) nazubljen tocak umesto ta 2 zadnja gumena,i onda mogu normalno da se stave u polozaj kako treba.Taj nazubljeni uvek lomi da kazem jednu stranu kanala koji diskovi naprave za seme i tako ga zatrpa.
share pic
Ili ovakav,ovaj bi i u nabijenoj i suvljoj zemlji uspeo pokriti seme,probas na samo jednoj bateriji pa vidis sta najbolje radi za tvoje potrebe.
 
Poslednja izmena:
Hmm,kod ove John Deer bi ipak trebalo jos dodati bar po jedan zadnji nazubljeni nagazni tocak,vidi se na jednoj slici otvorena brazdica i tu nista nije niklo ,isusi se brzo.
 
Moja kubota nije, ima 540 i 540E. A i sto sam gledao nekog NH isto je imao oko 1500 obrtaja motora na 540E je imao 540 obrtaja kardana. Pretpostavio sam onda da je na svakom traktoru tako.
 
Kod mene na Basaka isto tako na 540E na 1500 obrtaja motora kardan je na 540 obrtaja,a kad ukljucim na 540 obicno treba mi oko 1900 obrtaja motora da bi postigao brzinu od 540 obrtaja kardana

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh