Pneumatske sejalice za kukuruz

Te prve 2 sa leve strane su i razgrtaci biljne mase ,bar sam vidjao na mnogim sejalicama i strip till masinama iste tockove kao ti.
 
Druze stavim sakalak i gaspardo jednu pored druge, skinem nalepnice, 95% ljudi nece znati koje je koja.
Nekom je duplo skuplje mala razlika,meni nije.
Ako ces i na vagu da ih teramo.
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Prvo ovde nije dupla razlika nego u 500 do 1000e . Drugo kako sam gledao i cuo iskustva daleko od toga da se nebi vidjela razlika kad se skinu naljepnice . Posto je kod vas npr sakalak 4 redi sve diskosno ,hidro markeri sa djubrivom ?
 
Neznam koliko je bez depozitora , kod nas tih prakticno i nema jer svi koriste djubrivo sa sijacicama , gaspardo 4 reda sa depozitorima i diakosni ulagaci djubriva , jer ima kombinacija diskosne sa raonim ulagacima djubriva , 8500e sa pdv .
 
Da nije mozda malo jaca cena?

Sa djubrivom je 10.000+pdv znaci 12000e
sakalak 6000e sa istom opremom.

Tako da tih 500-1000e je samo prica.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
b1a5cd72cf578ab400dbf70ac2f8d991.jpg
 
Poslednja izmena:
Ono je cena za 4 reda
za 6 redova sa disk ulagacima , hidro gredom,hidro markiri...izadje 9400 sa pdv



Imas na mbv sajtu kalkulator, trpas od opreme sta hoces.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sakalak 6 redi sve diskosni ulagaci i vestak i seme plus turbo diskovi 10150e u Mbv.
4 reda 6900 ja sam platio prosle godine.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Evo sa hr sajta koji si stavljao 4 reda mt gaspardo koju kopiraju turci diskosna samo sa raonim ulagacem djubriva 8800e plus pdv . Kod nas je takva 17000km sa pdvom ja juce uplatio . To mu dodje 8800e sa pdv.
 
[mention]daner [/mention] Za 6-u sa tim sto si naveo je 11.000E pa na dalje...
A raona je za 9.400E...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Turbo diskove nisam bio uneo u kalkulator.

Nadji gasparda sa svim tim opet je duplo skuplji.Realno mozda je kvalitetniji (pokazace se vremenom i ova) ali to je mizerno.

Vizuelnih razlika nekih nema, na sakalak da stavim kutije za seme od gasparda i drugaciji patent je na ona 2 manja nagazna tocka nebi niko skontao razliku.Potpisacu

I na sakalaku tockovi za odrzavanje dubine su metalni a na gaspardu plasticni.

E sad ko voli brendirano neka plati i sejalicu i delove kad zatreba duplo skuplje.

Meni nije iz ponizenja nositi turchina, kao sto mi nije iz ponizenja bilo nositi xiaomi pre 5 god pored samsunga , iphone itd , pa se pokazalo da su extra

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam na mojoj imt sejalici iza nagaznih tockova napravio male valjke ,pa po potrebi kada treba ja ih spustim a kad je bas sitno podignem ih.
 
Odmah čim sam kupio polovnu nodetku skinuo sam one metalne zagrtače i umesto njih stavio lance.Tako je išlo godinama i tako sam je i prodao.
 
Nazad
Vrh