Pneumatske sejalice za kukuruz

Hvala kolege sacu da ubacim u odgovarajucu temu da ne pravimo :off_topic: sa cestitkama...

- - - - - - - - - -

Video sam je u oglasima,lepo izgleda
Ćiro slikaj te nagazne točkove,da vidim kako su ti ležajevi montirani


Sutra kolega cu da slikam,sad je mrak.. :ppozdrav:
 
Neka te dobro služi!

Priznaj da si podmetnuo gumu između zida i koša pete baterije da ne bi oderao farbu! :haha:
E gumu i bateriju nisam ja skinuo.. Moj cale... A guma je tu verovatno da se ne bi ostetio zid.. Salim se.. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Slike su lose slikao sam telefonom.. Bice jos slika uskoro,kad je malo pretresem i kad se budem malo bolje upoznao sa njom...

021315170755.jpg


021315170810.jpg
 
Ćiro neka je sretna kupovina sada je na redu telefon sa boljom kamerom.

A telefon sa boljom kamerom nemoze dugo da prezivi kod mene... Imam aparat ali je ovo u zurbi slikano... Slikacu lepse kad budem malo radio oko nje... Imam neke sitnice,treba da zamenim ono za kacenje poluga jel nemogu IMT 539 da zakacim jel je 2 kategorija kacenja i jos neke sitnice imam oko nje da sredim.. I da nastelijem markire za 539...
 
Jesam li ti lepo rekao da je dobra sejalica i da uzimaš? Samo ti slušaj mene i sve će biti dobro! :osmeh:
Čestitam na kupovini i spremaj meze da dolazim!
113.gif

Šta je bilo za ploče, jesi li uzeo druge ili to ostaje još?
 
Cekam te bice neko meze.. :osmeh: Od ploca samo za Kukuruz i nista drugo... 5 ploca za Kukuruz... Ostale moram da kupim...
 
U većini tipova zemlje ovde kod nas djubrivo sa sijačicom je obavezno , ko misli drugačije nek proba uporedo pa nek vidi , isto kao što zaoravanje osnovnog ujesen nije baš za nas , to je za humusom bogatije zemlje .
 
Nesme da stavi da nebi videli svašta pa ćemo je još kuditi:osmeh:, ja sam video jednu grešku a video je i on verovatno i to će biti rešeno a možda i grešim sobzirom da su slike malo mutne.
 
Ma bice slika sacu da ubacim... Gresaka mora da bude nije nova... Ali je odlicna najbolja od svih koje sam pogledao do sad...

Koju ste gresku primetili mozda je ja nisam primetio.. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Evo jos koja slika..

021415164756.jpg


021415164837.jpg


021415164744.jpg


- - - - - - - - - -

I evo za kolegu slika lezajeva u tockovima...

021415133325.jpg
 
Ćiro kad staneš ispred sejalice, sleve strane druga iliti sdesne treća baterija je malo pobodena ka napred ako dobro vidim a to se može rešiti sa onom navojnom šipkom m14 ako se dobro sećam, da je iznivelišeš sa ostalim baterijama.
 
Ćiro kad staneš ispred sejalice, sleve strane druga iliti sdesne treća baterija je malo pobodena ka napred ako dobro vidim a to se može rešiti sa onom navojnom šipkom m14 ako se dobro sećam, da je iznivelišeš sa ostalim baterijama.

E na tome sam poceo da radim danas ali nisam imao vremena.. Sutra cu to da izravnom.. Oko sokolovo.. :bravo:
 
Nazad
Vrh