Pneumatske sejalice za kukuruz

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG] evo i sada moje sejalice kupljena iz sela utegnuta ima i kontrolu seve za 1800e
 
Stricu danas stigla nova gaspardo dorada 6 redova pre toga je imao majevicinu od cetiri reda 2002 kupljenu sad kad stoje jedna pored druge vidi se prava razlika u kvalitetu ne mogu uopste da se porede a razlika u ceni i nije bas velika
 
Evo i moje sejalice. . . prosirili je na 6 redi. . . Majstor je odradio poso ::super::
2nunf45.jpg
[/IMG]
dhfqmt.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

@mijodrag hvala
@milance od zurbana sam kupio,jel si bio na licitaciju?

Ej bio sam bolje i da nisam . . . . pokiso ko mis, smrzo se usao unutra i otiso kuci. . . kad sam video masine kakve su i sta je sa njima odma sam izgubio volju. . . taj ko je kupio ima da radi oko njih samo tako. . .
 
ja sam danas pitao za cenu majevica sestoredna sklopiva sa hidromarkerima i kontrolom setve je ravno 10000e a gasprardo fixna je 12250 + PDV a sklopiva 15500+PDV.i kompijuter njen je 1000e obican i neki jaci je 2000e.stim da ova cena majevice je sa drzavnim popustom

moja greska nisam dobro razumeo ali ako se na gaspardovu dobije povracaj to mu dodje to
 
moja greska nisam dobro razumeo ali ako se na gaspardovu dobije povracaj to mu dodje to
Kako na Gaspardo da dobijes povracaj od drzave,zivota ti?!20% daje Ministarstvo finansija na domacu robu,odnosno proizvodjacima...Gaspardo mozda u Italiji?!Cena nije ni blizu slicna ili blizu a kvalitet nije toliko bolji da bude toliko skuplja od Majevice...
 
Joj savato u pravu si mozda je covek mislio u Italiji ce dobiti povracaj,zemljo moja .....
 
Kako na Gaspardo da dobijes povracaj od drzave,zivota ti?!20% daje Ministarstvo finansija na domacu robu,odnosno proizvodjacima...Gaspardo mozda u Italiji?!Cena nije ni blizu slicna ili blizu a kvalitet nije toliko bolji da bude toliko skuplja od Majevice...
Kad to krece sa povracajem od ponedeljka ili?
 
Evo danas uslikan kod drugara,Majevicin kvalitet nagaznih točkova,pola puknutih i napuknutih.::lose::

img3155.jpg

img3156.jpg

img3157.jpg
 
@Dolovac masina izgleda utegnuta kao puska,extra si prosao.

- - - - - - - - - -

Na ovoj mojoj su rupe u nagaznim tockovima 34mm,kolike su standardno?
 
Poslednja izmena:
NA@
Caure kupujes prema rupama u tockovima,sto duze radi rupa sve sira,kao i kod nekih drugih stvari u zivotu:haha:.Rade u Plametu u Zr,200 din po tocku + delovi.
 
Drugar je pre mesec dana kupio dve Maje,sest redi sklopive,diskosni ulagaci,bez kontrole setve,cena po komadu 11000e,lepo je to sve,nova,al zato je zavrsna obrada cirkus,kao da su je pravila deca iz opste-tehnickog.
Da,stigle su za mesec dana od uplate.
 
Koji ostali delovi? Koliko vidim moracu I one puskice nove jer su mnoge pojedene na onom delu koji ide ka mestu de je osovinica zavarena za nosac. Jel znate koliko ona kosta?
 
Gumice i biksne sa sesirom,kad rasturis bice ti sve jasno kakve su biksne.Neznam od cega je to moglo da se pojede,tu se nista ne okrece,ako mislimo na isto.

Ako ti je hitno icicu da ti uslikam sta ima sve,moji su pre 3 dana dosli iz ZR sa remonta.
 
Nazad
Vrh