Pneumatske sejalice za kukuruz

Koliko vredi para olt 6 redi treba skroz da se remontuje sve,neodrzavana je bas samo ima lepu boju stajala je pod supom ?
 
Jbg bar imamo resenje za siroke nagazne tockove gde jedan kosta oko 150e,a kupimo cela kolica za 20e i tocak prebacimo na sejacicu.
@Zarkovmail nekih 1500e.
 
Kasnije im samo izbusim rupe pa sluze kao kutije za seme ili djubrivo....
Lako je meni sad diskutovati al' za vikend idem po moju mucenicu,pa planiram odmah i da je rasturim taj vikend dok sam kuci.... :riba:
 
Kupio i ja sejačicu,1700 eura,kompletna je, baterije su utegnute, malo je lošije ofarbana...za mene i moje potrebe je ok!
19022013449.jpg

19022013450.jpg

19022013451.jpg

19022013452.jpg
 
Lako e vama sto ima da se bira .kaj nas vo makedonija najdov samo 2 sealki nodet.nie sme 20 godini po vas.DANAS POCELO RASTAVLANJE SEACICE .KE MORAM DA IDAM KAJ VAS PO DELOVI....POZ....
 
Samo ti napred jer sad nemaš kud .Moraš je rasklopiti ,što neznaš konsultuj nekog majstora ,I zameni sve što nevalja .Nemoj se puno obazirati na ove postove ,spremni su puno da komentarišu a nebi ti napisali šta je važno da pogledaš i našta da obratiš pažnju ,a posle bi se smejali ,.Nažalost.A svi znaju tu sejalicu u dušu.
 
Dali neko moze da postavi sliku sestoredne sklopive majevice i da mi kaze koliko je teska i kako je zadovaljan sa preciznoscu setve?
 
Nazad
Vrh