Pneumatske sejalice za kukuruz

evo moja sealka stigla cena 1500 eura..
picture-002.jpg
picture-001.jpg
picture-003.jpg
picture-004.jpg
 
Nemojte coveka obeshrabrivati.
Ako je njemu dobra, zasto nama ne bih valjala. :sta:

Njegov novac, njegova masina.
 
Što se tiče setvenih ploča, ove što sam ja uzeo mi deluju najkvalitetnije od svih što sam ja gledao, a i preciznost izrade je odlična, cena nije neka razlika, s obzirom da im je dug vek trajanja :osmeh:.
 
evo moja sealka stigla cena 1500 eura..
picture-002.jpg
picture-001.jpg
picture-003.jpg
picture-004.jpg
Druze pa sta ti bi da ovo kupis?Sto bre ne povede nekog ko se razume i malo u sejalice,za te pare si mogao u radnom stanju da kupis sejalicu.Ovu ne pokrpi ni jos 1000e da moze da seje i lici na nesto.

Da mi je neko rekao da ovakva roba ima kupca nikad mu nebi verovao,nema sanse.
 
Ali je ofarban i iznutra,taj neće da zarđa još 100 godina.Tako ni jedna fabrika neće ofarbati sigurno i aluminijum je ofarban da ne oksidira.:osmeh:
 
To ce za godinu dana rdja da probije.Gledam i nemogu da verujem da su mogli ovako nakaradno da je sklope.
 
Uvek ima kupaca,kod mene je u kraju prodavana slicna takva samo neofarbana za 1400e da je mogla da prica pricala bi 7 jezika,gume one punjene celave nema vise sara,nema gde nije bila varena za 1400e bila kad sam isao pocetkom leta i nije hteo da spusti cenu gazda,jesenas kad me uhvatila kriza sto nisam nasao drugu pozovem za tu i ona srecom prodana.
 
Nazad
Vrh