Pneumatske sejalice za kukuruz

Fabrika Majevica AD radi kao u najboljim godinama. Napravili su hit sa sejacicama. Ne moze se do sejacice bez cekanja od 2-3 meseca.
 
Ja sam juce prodao moju Bekericu tj dosao covek dao kaparu bez cenkanja kad je video kakva je. Sad trazim neku drugu najverovatnije Olt-Nodet zbog sejanja soje,mada kad bi iskrsla Bekerica kao prosla uzeo bih opet Bekericu pa Jovo nanovo. :osmeh:
 
Isao da gledam neko groblje marke OLT 'bem ti masinu svaka joj se caura klima,nema gde nije bila varena,ojacavana...
Idemo dalje mozda se i vratim na onu sto puse pa joj kupim one 2redne ploce za 100e po komadu.
 
Isao da gledam neko groblje marke OLT 'bem ti masinu svaka joj se caura klima,nema gde nije bila varena,ojacavana...
Idemo dalje mozda se i vratim na onu sto puse pa joj kupim one 2redne ploce za 100e po komadu.
Sto ne kupis Majevicinu Laru,novu...?!Imaju ljudi vec 2-3 godine i seju sa njom po 30-ak hektara bez problema i kvaroma a i dosta je teska i ide u dubinu!
 
Dimitri ceka te :osmeh:
2qjx8g6.jpg
 
15ha*30e=450e bruto - gorivo,mazivo...300e ostaje njoj,znaci skoro 10g mi treba da se otplati.
Dobro 6-7 godina,a ako povecas posed u medjuvremenu...A novo je novo...A za neku matorku dok das 1500-1600 u losem stanju,pa jos 200 da je sredis,zamenis sta treba,ofarbas,utegnes...Ne znam ali ja uvek gledam dugorocno i za 6-7 godina ce biti nova a te Node su sve uglavnom 80-ih,90-ih godina...Ima i ovih novijih ali su daleko skuplje,tek se to ne isplati!Ja radim 12-ak hektara pa sam se odlucio za novu bez razmisljanja!
 
Nazad
Vrh