Plugovi-dodaci

tile 1977

ovako nesto mozda

image.php
[/IMG]
image.php
[/IMG]

made by CANTAVIR
 
Moram slikati stare i nove plazove za plug da vidite koliko je potroseno:haha:. Pomocnog takoreci i nema a ovi s sjeli skoro 3 cm.
Kako najbolje da resim onaj trouglic na leopardu sto ide ispred plaza? Bas je fino potrosen. Mislim da delimicno isecem stari i navarim delove od kamionske feder platne
 
Moram slikati stare i nove plazove za plug da vidite koliko je potroseno:haha:. Pomocnog takoreci i nema a ovi s sjeli skoro 3 cm.
Kako najbolje da resim onaj trouglic na leopardu sto ide ispred plaza? Bas je fino potrosen. Mislim da delimicno isecem stari i navarim delove od kamionske feder platne

Ili da navaris parce koliko fali ili da napravis nov trougao.
 
Ovaj stari sam sekacem razvalio. Drzalo je samo malo u gornjoj zoni. Tek kad sam ga skinuo video sam koliko je potrosen.
Plazove sam bio kupio pogresne jer imaju 2 tipa, pa ako neko bude kupovao za Leoparda nek premeri rastojanje izmedju velike i male rupe. Ima sa rastojanjem od 8cm i 12cm, pa premerite pre kupovine:ppozdrav:.
 
Sad sam se sjetio kako je Kiraj prije koju godinu mjenjao prsa na daskama pluga i komentirao da nije ni znao koliko su potrosena dok nije usporedio s novima... Tako i ti s plazom dok nisi malo usporedio, ne bi nikad ni rekao koliko se pojeo. ;)
 
Veliki radinci kod Sremeke mitrovice, bićete zadovoljni sa kvalitetom sigurno a i cenom. Koji je plug u pitanju.
 
pozdrav. Molim za pomoc GDE KUPITI DEFLEKTORE ZA PLUG IMT 757 TROBRAZNI. Ja imam ove plasticne i nista ne rade i ove sezone moram promeniti sta staviti original imt od 757 one sa 3 prsta, kleveland ili voogle i gde kupiti?
 
Nazad
Vrh